Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
prison break,lost οι καλυτερες σειρες κατα την γνωμη μου να λες να δω 3 επεισοδια και μετα να κανω κατι αλλο και να βλεπεις 7-8 τελικα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina94

Νεοφερμένος

Η xristina94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Prison Break, One Piece! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Knight Rider.. Τρελό κόλλημα !!!
Αμέσως μετά το TBBT.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Είχα πορωθεί πιο παλιά και εγώ με το One Tree Hill έβλεπα 7 επεισόδια τη μέρα ξεκινώντας από την 1η σεζόν για να φθάσω στην 7η(τότε)..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Το prison break το θεωρώ την καλύτερη σειρά ever. Επίσης έχω παρακολουθήσει lost,doctor house,southpark και από ελληνικές μου άρεσε το παρα πέντε,50-50, και ουκ(το πιο ψαγμένο χιούμορ στην ελληνική τηλεόραση κατά την γνώμη μου.). Αυτό το καλοκαίρι όμως το κάψιμο λέγεται two and a half men :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos/keratsini

Νεοφερμένος

Ο nikos/keratsini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Το prison break το θεωρώ την καλύτερη σειρά ever. Επίσης έχω παρακολουθήσει lost,doctor house,southpark και από ελληνικές μου άρεσε το παρα πέντε,50-50, και ουκ(το πιο ψαγμένο χιούμορ στην ελληνική τηλεόραση κατά την γνώμη μου.). Αυτό το καλοκαίρι όμως το κάψιμο λέγεται two and a half men :P

Αν εξαιρέσεις το doctor house συμφωνούμε 100% απλώς εγώ θα βάλω και το game of thrones.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deidara

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
λοιπόν έχουμε και λέμε: Naruto(απλά respect) , Bleach , Death note από anime... ( τώρα τελευταία προσπαθώ να δω και το one piece αλλά κάτι με χαλάει σε αυτό) και από σειρές: prison break, heroes, the walking dead (που διεκόπη και περιμένω συνέχεια- αμήν και πότε),how i met your mother, vampire diaries!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
hehe my special area.. Ειμαι φανατικος σειρων και τα 2 τελευταια χρονια εχω παρακολουθηση απειρες σειρες (αμερικανικες μονο ενοειτε) αλλα οχι μονο :P
Λοιπον εχω δει τα εξης (ολοκληρωμενα)

Prison Brake
Lost
Boston Legal
Grey's Anatomy
Glee
TBBT (απο 3 φορες ολες τις σεζον)
How i met your mother (απο 2 φορες ολες τις σεζον)
30 rock
Scrubs :)
Friends (3 φορες ολες τις σεζον)
Gossip Girl :whistle:
House MD
Lie to me
Community

καθως και προσφατα:
Damages (top σειρα)
Game of Thrones

και τωρα ειμαι στην περιοδο των ανιμε εχω δει
Death note
One piece
Bleach (top)
και ατμ Naruto εξισου μαματο :)

Και βεβαιως η αγαπημενη μου που πιστευω δυσκολα θα ξαναυπαρξει σειρα που θα με κανει να χω τοσο αναμεικτα συναισθηματα.. The Shield την προτεινω ανεπιφυλακτα :)

Βεβαια μπορει να ξεχναω κανα 2 but w/e

λοιπόν έχουμε και λέμε: Naruto(απλά respect) , Bleach , Death note από anime... ( τώρα τελευταία προσπαθώ να δω και το one piece αλλά κάτι με χαλάει σε αυτό) και από σειρές: prison break, heroes, the walking dead (που διεκόπη και περιμένω συνέχεια- αμήν και πότε),how i met your mother, vampire diaries!!!!!

Το Onepiece γενικα για να το δεις πρεπει να εισε ψιλοκαμενος με ανιμε..ειδικα οταν εχεις δει bleach και naruto πρωτα που δεν βαριεσαι επισοδιο πως να δεις OP π πρεπει να περιμενεις 20 και 30 επισοδια για να δεις δειγμα fight αλλα αυτο βοηθαει πολυ στο να δεθεις με τους ηρωες και την στιγμη του fight νιωθεις μεγαλυτερη ενταση..Γενικα ομως απο storyline πιστευω οτι ειναι απο τα καλυτερα και γενικα ο luffy δεν εχει καποια ιδιαιτεροτητα οπως τους αλλους 2 main chars και δεν εχει καποιο booster καθε φορα που παει να χασει..(βλ hollowfication, nine tails κλπ-Αν και τωρα στα μανγκα γαμαει και δερνεΙ). Εγω καθησα και το ειδα γιατι ειχα πορωση απο μικρος που το εβλεπα στο αλτερ :P αν και μερικες φορες ελιωνα στην καρεκλα.. Γενικα αμα εχεις ελευθερο χρονο εινε οτι πρεπει (η αρχη ειναι το θεμα μετα θα αναγκαζεσε να βλεπεις τα επισοδια γιατι θα θες επιτελους να δεις το boss fight καθε φορα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Από αμερικάνικες έχω δει Prison Break, House MD (εκτός από την τελευταία season) και Friends.
Από anime έχω δει μόνο One Piece, αλλά έχω ψιλολιώσει στα manga.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
απο ότι βλέπω όταν λέμε σειρές περιλαμβάνουμε και ανιμε...
λοιπον εγώ δεν πορώνομαι με σειρές
μόνο με ανιμε...είχα καταντήσει να βλέπω 8 επεισόδια την ημέρα... είμαι τραγική ούτε 10 δεν μπορώ να δω -.-....αλλά τέλος πάντων είναι γεγονός ότι αργώ να τελειώσω ανιμε.......
ααα ναι και μου αρεζε πολύ το glee...ε με αυτό μπορώ να πω ότι πορώθηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Siritoss

Νεοφερμένος

Ο Siritoss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Καλά εγώ στο One Piece έβλεπα 20++ επεισόδια την ημέρα, είχα λιώσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
8 επισοδια την μερα? ενας φιλος μου μ ειπε να του κατεβασω το ναρουτο σιπουντεν και πηγαινα του γεμιζα 25 + επισοδια την φορα και την επομενη μερα με περιμενε κατω να του ξαναγεμισω τα φλασακια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
μια χαρά είστε! και νόμιζα πως μόνο εγώ τραβάω τέτοια πόρωση!!! λοιπόν.... βλέπω/ έχω δει:
grey's anatomy (TOP!)
smallville (top για οσους λατρευουν σουπερμαν!)
house MD (οι καλυτεροι ειναι οι πρωτοι κυκλοι)
prison break (δεν χρειαζεται συστασεις)
friends
falling skies (το καινουριο του φετινου καλοκαιριου, το οποιο ειναι πολυ καλα γυρισμενο. με παραγωγο τον στίβεν σπίλμπεργκ!)

τωρα επισης βλεπω πολυ συχνα και τα:
two and a half men
detective monk :P
charmed
και γενικα όλο το star :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Pokemon ρεεεε:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*vasia*

Νεοφερμένος

Η *vasia* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Cold case...
Τη λατρεύω αυτή τη σειρά!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lgeorgia95

Νεοφερμένος

Η lgeorgia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
90210 τρελαα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deidara

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Το Onepiece γενικα για να το δεις πρεπει να εισε ψιλοκαμενος με ανιμε..ειδικα οταν εχεις δει bleach και naruto πρωτα που δεν βαριεσαι επισοδιο πως να δεις OP π πρεπει να περιμενεις 20 και 30 επισοδια για να δεις δειγμα fight αλλα αυτο βοηθαει πολυ στο να δεθεις με τους ηρωες και την στιγμη του fight νιωθεις μεγαλυτερη ενταση..Γενικα ομως απο storyline πιστευω οτι ειναι απο τα καλυτερα και γενικα ο luffy δεν εχει καποια ιδιαιτεροτητα οπως τους αλλους 2 main chars και δεν εχει καποιο booster καθε φορα που παει να χασει..(βλ hollowfication, nine tails κλπ-Αν και τωρα στα μανγκα γαμαει και δερνεΙ). Εγω καθησα και το ειδα γιατι ειχα πορωση απο μικρος που το εβλεπα στο αλτερ :P αν και μερικες φορες ελιωνα στην καρεκλα.. Γενικα αμα εχεις ελευθερο χρονο εινε οτι πρεπει (η αρχη ειναι το θεμα μετα θα αναγκαζεσε να βλεπεις τα επισοδια γιατι θα θες επιτελους να δεις το boss fight καθε φορα)

καλά αστό... μεχρι να δω μαχη μου βγαινει η πιστη καθε φορα :P.. και το κακο ειναι οτι μη εχοντας διαβασει το manga του δν ξερω και ποια επεισοδια ειναι fillers οποτε αναγκαστικα τα βλεπω ολα!!!! :popcorn: μονο το στορυ αξιζει ομως... προσωπικα οι characters ειναι πολυ καρικατουρες και με χαλαει :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 480 μηνύματα.
Damages σου λεω και κλαίω! :D
Το trailer της καινούριας season που παίζεται τώρα:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
24 και chuck
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
House και Lost!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top