Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τι γυρευω εγω, μεσα στην νυχτα των αλλων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
μακαρι να φτιαξει η διαθεση μου μεσα στη μερα(και ο καιρος επισης:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? Είναι ιδέα μου ή η μοτσαρέλα είναι τελείως άγευστη? :wacko::panwkatw:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Μου το χα πει μα δε με ακουγα

Ειμαι καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? Είναι ιδέα μου ή η μοτσαρέλα είναι τελείως άγευστη? :wacko::panwkatw:

LOL! Κι εγώ σήμερα το αλάτι έψαχνα, με τη μοτσαρέλα!! :)

Ε, πρέπει να ναι ΠΟΛΥ καλή, για να έχει ~"το κάτι"...! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αναχωρω! φοραω και τις μποτες με το μεγαλο τακουνι, αααχ ας οψεταιιιιιιιιι!!!!
καλη μου επιτυχια..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάριλυ

Δραστήριο μέλος

Η Μάριλυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 401 μηνύματα.
αναχωρω! φοραω και τις μποτες με το μεγαλο τακουνι, αααχ ας οψεταιιιιιιιιι!!!!
καλη μου επιτυχια..!

Τι καστινγκ είναι αυτό καλέ? Μοντέλα θα γίνεις? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χρόνια πολλά κουκλίτσα μου.. :cake: ελπίζω να καταλάβεις,γιατί δεν θα'μαι δίπλα σου απόψε... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Κι αν γίνει τι θα κάνω? :'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Νι το σκέφτομαι σοβαρά. Αν και δεν το βλέπω να γίνεται τελικά. Ή μήπως ναι;

Με ποια σειρά τα φτιάχνουμε όσα θέλουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
μαμω την κωλοβροχη μου μαμω!!!!!:mad: :mad: :mad: :mad: με εκανε μουσκεμα πρωινιατικα:mad: :mad: :mad: :mad:
σιχαινομαι τη βροχη και τη μαυριλα!!!:mad: :mad:
οποιος ξαναπει οτι του αρεσει η βροχη ενω ειναι μεσα στο σπιτακι του και τη βλεπει απο μεσα(πειρατη για σενα το λεω:P ) θα τον δειρω!!!! :mad: :mad: :mad:
:kill: :kill: :beating: :beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Θέλω να πιω όλο το Βόσπορο
Αλλάζουνε εντός μου τα σύνορά του κόσμου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Σκεφτομαι οτι η μπου καλα θα κανει να τα πει να ξεσπασει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μα γιατί τόσο πήξιμο γαμώτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μία πολλές....μία τίποτα....
Νι...χρίζω ψυχολογικής υποστήριξης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αντίο Σωτηράκη..καλό σου ταξίδι... :bye: [smilie=5,28,14]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
:'( :'( :'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
γαμωτο ο κοσμος δε παει καλα.

πρωτα τα κανονισε ολα αυτη η μαλακω και μετα μου το πε. και τωρα που εγω δε μπορω, μου τη λεει κι απο πανω.
ααα για να σου πω μικρη μου κουραδιτσα, τραβα αλλου αμα δε σου γουσταρει. αντε, πηραμε πολυ αερα μου φαινεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
σκέψεις...αν τελικά είναι αληθινό αυτό που λέει το υπέροχο τραγούδι της Βίση ''μην ψάχνεις την αγάπη, η αγάπη όλους τους βρίσκει''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αυτο θελει? Τρεχατε. Ακυρο, μιλησε με τη γκομενα και του ειπε οχι. Αλλα το ξανασκεφτηκε, ξανατρεξτε. Χρειαζεται κι αυτο απαραιτητα, αλλα δεν ειναι ετοιμο γιατι βγηκε για καφε. Περιμενετε να γυρισει, σε κανα τριωρο θα ναι πισω, γιατι ηθελε να τον πιει στην Κηφισσια οσο εσεις θα τον πινετε στο γραφειο. Κατα τις 10 (μμ) θα ναι πισω, φατε μεσημεριανο και θα ρθει. Η μαλλον οχι ηρθε. Κατουριεσαι? Κατσε να τελειωσουμε αυτο και μετα. Και αυτο. Και αυτο. Και αυτο. Και αυτο. Καλα πενταχρονο εισαι, δεν μπορεις να κρατηθεις δυο λεπτα? Αυτο το θελω αλλιως. Κι αυτο. Κι αυτο. Κι αυτο. Πρεπει να τα στειλουμε ως το πρωι, εγω παω για υπνο, δωσε κατι στα παιδια να τρωνε οσο εγω πηδαω, και θα ρθω κατα τις 12 αυριο να δω αν ειναι ολα ενταξει, ενταξει?
Ειλικρινα, ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top