Αποτριχωμένη επίμαχη περιοχή: Ναι ή όχι;

Πως προτιμάτε την επίμαχη περιοχή;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 488)
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 71 14.5%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 19 3.9%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και θέλω να είναι κάπως περιποιημένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 130 26.6%
  • Μου αρέσουν οι άνδρες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 18 3.7%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 166 34.0%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να ΜΗΝ είναι αποτριχωμένη η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 12 2.5%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και θέλω να έχει κάποιο σχεδιάκι η επίμαχη περιοχή

    Ψήφοι: 48 9.8%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και δεν με ενδιαφέρει όπως και να'ναι

    Ψήφοι: 20 4.1%
  • Μου αρέσουν οι γυναίκες και έχω φετίχ! Θέλω να είναι θάμνος! Scary movie στυλ! :P

    Ψήφοι: 4 0.8%

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
Δεν με καταλάβατε... Αυτό που θέλω να πώ είναι ότι εμείς έχουμε την απαίτηση να ξυρίζονται αλλά έχουμε και την απαίτηση να μην ξυριζόμαστε, αρά τα θέλουμε όλα δικά μας :(
Σωστόοοοος! Αντε να τα ακούσετε λίγο κ εσείς γιατί πολύ πασάδες την έχουν δει μερικοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Προσωπικα δεν θα ειχα προβλημα να ξυρισω καποιο μερος του σωματος μου αν οντως ενοχλουσε την κοπελα μου... απλα δεν θα μου ηταν ιδιαιτερα ευχαριστο. Η κοπελα μου παντως οχι μονο δεν θελει, αλλα θεωρει την ολη εμφανιση πολυ αντι-ερωτικη.

Δεδομενο ειναι παντως οτι για τις κοπελες ειναι πολυ πιο ευκολο να ξυρισουν οποιοδηποτε μερος του σωματος τους, καθως ειναι ετσι η κοινωνια που για τους αντρες αυτη η εμφανιση θεωρειται..."εξεζητημενη" ;) (ενω προφανως για τις γυναικες αναγκαια!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Insomniac:
Δεδομενο ειναι παντως οτι για τις κοπελες ειναι πολυ πιο ευκολο να ξυρισουν οποιοδηποτε μερος του σωματος τους, καθως ειναι ετσι η κοινωνια που για τους αντρες αυτη η εμφανιση θεωρειται..."εξεζητημενη" ;) (ενω προφανως για τις γυναικες αναγκαια!)
Προσωπίκα όπως είπα είναι πολλά σημεία που δεν θα ήθελα να ξυρίσω , ίσως βέβαια από κόμπλεξ.

Πάντως μην ξεχνάς ότι η κοινωνία αλλάζει , και μπορεί κάποτε αυτό να αλλάξει ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomniac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomniac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 876 μηνύματα.
Κοιτα εγω δεν πολυ-ενδιαφερομαι για κατι τετοια. Με νοιαζει τι λενε οι αλλοι για μενα φυσικα, αλλα μονο αν ειναι καποια κριση για την προσωπικοτητα μου ή την εμφανιση μου και δεν προερχεται απο κακια ή κοινωνικο ταμπου. Εφοσον το συγκεκριμενο ειναι ταμπου, δεν θα ηταν αυτο το "κολλημα" μου. Θα με ενοχλουσε αισθητικα να ξυρισω την "ευαισθητη" περιοχη μου, αλλα επειδη εκεινο προοριζεται για την κοπελα μου...θα την εκανα την υποχωρηση! ;) :P

EDIT: Οντως η κοινωνια αλλαζει, αλλα δεν θα μου αρεσε να αλλαξει τοοοσο. Αν ειναι να ειμαστε γυναικες-αντρες το ιδιο...παει το χασαμε το θεμα! :( ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω ειμαι κατα του να ξυριζοναι οι αντρες οχι για να μην κουραζομαστε αλλα επειδη αν καπιος ξυριστει οπουδηποτε δεν μου χτυπαει ωραια... Και επιπλεον ο αντρας θελει και την τριχα του, οχι να ειναι αρκουδα αλλα οχι και ξεπουπολυλιασμενο κοτοπουλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos:
Εγω ειμαι κατα του να ξυριζοναι οι αντρες οχι για να μην κουραζομαστε αλλα επειδη αν καπιος ξυριστει οπουδηποτε δεν μου χτυπαει ωραια... Και επιπλεον ο αντρας θελει και την τριχα του, οχι να ειναι αρκουδα αλλα οχι και ξεπουπολυλιασμενο κοτοπουλο
Αναλόγως για ποιο σημείο μιλάμε! Εγώ σε στήθος και πλάτη δεν θέλω να έχει κ-α-μ-ί-α!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Αναλόγως για ποιο σημείο μιλάμε! Εγώ σε στήθος και πλάτη δεν θέλω να έχει κ-α-μ-ί-α!
Εσυ μπορει να μην θελεις αλλα το μαγαλυτερο ποσοστο θελει. Αλλα και να μην ηθελε εγω δεν θα ξυριζα με τπτ το στηθος μου η την πλατη μου, μονο να κοψω λιγο της πλατης, τπτ παραπανω. Μονο αμα αναγκαζομουνα για καπιον λογο (δουλια, εγκχειρισει κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γιαχ γιατί ποιός σου είπε οτι θέλω εγώ να είναι ξυρισμένες?? Αηδία είναι! Ή αποτρίχωμένες ή να είναι έτσι απο φυσικού του!

Και μην νομίζεις οτι έχω εγώ περίεργα γούστα! Με όποια γυναίκα έχω συζητήσει δεν θέλει τρίχες σε στήθος και πλάτη! Τώρα αν εσάς σας λένε άλλα για να μην στεναχωρηθείτε...είναι άλλο θέμα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
χμ, ούτε εμένα μου αρέσουν οι τρίχες στο στήθος (την πλάτη μου δεν την βλέπω, οπότε δεν ξέρω πως φαίνεται :D) αλλά το να κάθομαι να ξυρίζομαι δεν το συζητώ καν. άμα μπορούσα να τις εξαφανίσω με κάνα μαγικό, δε θα έλεγα όχι :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
για μαγικό τρόπο ούτε και εγώ δεν θα έλεγα όχι ... Μόνο και μόνο που σκέφτομαι να είμαι σε ένα κρεβάτι και αντι να μου κάνουν μασαζ να μου τραβάνε τις τρίχες ....Ανατριαχίαζω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
για μαγικό τρόπο ούτε και εγώ δεν θα έλεγα όχι ... Μόνο και μόνο που σκέφτομαι να είμαι σε ένα κρεβάτι και αντι να μου κάνουν μασαζ να μου τραβάνε τις τρίχες ....Ανατριαχίαζω....
Μήπως να αρχίσω να ανατριχιάζω κι εγώ με αυτό και να κόψω την αποτρίχωση? :mad:
Θα σου άρεσε? Ε? Ε? Ε?

ΥΓ: Πάλι καλά που δεν είσαι τριχωτός αλλιώς θα έβλεπες... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle:
Μήπως να αρχίσω να ανατριχιάζω κι εγώ με αυτό και να κόψω την αποτρίχωση? :mad:
Θα σου άρεσε? Ε? Ε? Ε?

ΥΓ: Πάλι καλά που δεν είσαι τριχωτός αλλιώς θα έβλεπες... :P
Αχα αρκεί μετά να αλλάζες στο nick σου σε αρκουδίτσα :P Πέρα από την πλάκα , το ότι με ανατριχίαζει δεν σημαίνει ότι δεν θα το κάνω ;) Αμέσως εσύ, ουστ ...

ΥΓ: Ελπίζω να παραμήνω μη τριχωτός :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εγώ είμαι τριχωτός και δεν τις κόβω με τίποτα είναι το μόνο που μου έχει απομήνει άσε που με τις τρίχες με κάνουν παρεά οι γορίλες νομίζοντας πως είμαι και εγώ γορίλας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Απο όσο ξέρω ο προορισμός του ανθρώπου δεν είναι να κάνει παρέα με γορίλες:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Εδώ πέρα κάνει με ζώα που έχουν πολύ κατώτερη νοημοσύνη από τον γορίλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone:
ΥΓ: Ελπίζω να παραμήνω μη τριχωτός :)

εεε χμμμμ μάλλον θα σε απογοητεύσω :P
η ανδρική τριχοφυία ξεκινάει μεν από τα 12-13 αλλά ολοκληρώνεται σε αρκετά μεγαλύτερη ηλικία... μπορεί και γύρω στα 22-23...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
[στρουθοκάμηλος mode]
Όχι, όχι, όχι έτσι θα μείνει και δεν θα βγάλει ούτε τρίχα εκεί που δεν πρέπει!!!
[/στρουθοκάμηλος mode]

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deluxe

Νεοφερμένος

Ο Deluxe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
εγω τωρα που τις ξυρισα και μετα θα μεγαλωσουν πιο πολυ και παει λεγοντας τι κανω; δεν μου αρεσουν εκει οι τριχες και για λογους αισθητικης και υγειας. επισης θα υπαρχει και προβλημα στον στοματικο ερωτα..

και εγω ειμαι τριχωτος, ειδικα στα ποδια! παλια με ενοχλουσε πολυ και δεν εβγαινα εξω, αλλα πια δνε με νοιαζει. ευτυχως δεν εχω στην πλατη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Deluxe:
εγω τωρα που τις ξυρισα και μετα θα μεγαλωσουν πιο πολυ και παει λεγοντας τι κανω; δεν μου αρεσουν εκει οι τριχες και για λογους αισθητικης και υγειας. επισης θα υπαρχει και προβλημα στον στοματικο ερωτα..

και εγω ειμαι τριχωτος, ειδικα στα ποδια! παλια με ενοχλουσε πολυ και δεν εβγαινα εξω, αλλα πια δνε με νοιαζει. ευτυχως δεν εχω στην πλατη..
Δυστυχώς φίλε μου, δεν υπάρχει λύση που να είναι και ανώδυνη και να μην "αγριεύει" τις τρίχες και φτηνή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Deluxe:
επισης θα υπαρχει και προβλημα στον στοματικο ερωτα

υπερβολές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top