Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 12,950 μηνύματα.Και προτείνει να τα φιάξεις με την κολλητή της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 12,950 μηνύματα.Και προτείνει να τα φιάξεις με την κολλητή της.

μλκ κλαιω χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
  • Πέρα από αυτές τις 1-2 φορές έχετε μιλήσει καθόλου;

Ναι, αλλά για πολύ λίγο.
  • Κοινές παρέες έχετε;
Όχι.
  • Κοινά ενδιαφέροντα έχετε;
Δεν ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ωραία, να από πού μπορείς να ξεκινήσεις. Βρες μια αφορμή να μάθεις τι ενδιαφέροντα έχει. Π.χ. θέατρο, μουσική, σινεμά, αθλητισμός, ζωγραφική, κτλ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Να είσαι ο εαυτό σου και να είσαι άνετος ......

Να είσαι άνετος και να μην εχεις αγχος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Veränderung

Νεοφερμένος

Η Veränderung αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα σου πω - για το συγκεκριμένο - πως ό,τι και να πράξεις πρώτη σημασία έχουν οι πανελλήνιες. Να γράψεις καλά και να περάσεις εκεί που θες. Η κοπελιά σήμερα είναι μαζί σου, αύριο σε παρατάει γιατί της γυάλισε ο σερβιρότορος που είδε στις διακοπές της. Η Σχολή σου όμως θα είναι εκεί. Σόρρυ που είμαι έτσι ωμός, αλλά οι ανθρώπινες σχέσεις αλλάζουν τόσο συχνά όσο αλλάζει προπονοτή κι ο Ολυμπιακός.

Πέρα από αυτά, αν δεν δώσεις κάποια εξτρά πληροφορία δεν μπορούμε να βοηθήσουμε. Δηλαδή:

  • Πέρα από αυτές τις 1-2 φορές έχετε μιλήσει καθόλου;
  • Κοινές παρέες έχετε;
  • Κοινά ενδιαφέροντα έχετε;
Α, κι ό,τι κι αν ακούσεις, μην πάρεις συμβουλές από κοπέλες. :P Οι περισσότερες θα σου πουν "να πας να της μιλήσεις", δηλαδή πρακτικά να της δείξεις τι φύλλα έχεις στο χέρι σου - και χωρίς φυσικά να σου δείξει η ίδια τα δικά της, χαζή είναι;
Οπότε πλέον η κοπέλα θα μπορεί να (σε) κάνει ό,τι θέλει.
πως φαινεται ο πονεμενος και εμπειρος φοιτητης...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Ωραία, να από πού μπορείς να ξεκινήσεις. Βρες μια αφορμή να μάθεις τι ενδιαφέροντα έχει. Π.χ. θέατρο, μουσική, σινεμά, αθλητισμός, ζωγραφική, κτλ. :)

Έχω σκεφτεί πως θα μπορούσα να πάω να της μιλήσω, αλλά δεν έχω βρει κάτι. Άσε που είναι σε κάθε διάλειμμα με τις φίλες της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Έχω σκεφτεί πως θα μπορούσα να πάω να της μιλήσω, αλλά δεν έχω βρει κάτι. Άσε που είναι σε κάθε διάλειμμα με τις φίλες της.
Και καλά στο τέλος της ώρας απασχόλησέ την με μία απορία και μετά γύρνα το σε ''περί ανέμων και υδάτων''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ρε παλικάρια,επιτρέψτε μου να βγω λίγο off topic,αλλά αν δεν το πω θα σκάσω:πρωτοβουλίες μόνοι σας δεν μπορείτε να πάρετε?Σας ενδιαφέρει τόσο πολύ η γνώμη αγνώστων σ'ένα forum για τα προσωπικά σας?Δηλαδή εμείς που δε βγάζουμε τα ερωτικά μας στη φόρα και περάσαμε την εφηβεία μας χωρίς να ρωτάμε σε fora τι να κάνουμε,πάθαμε τίποτα?Αμάν δηλαδή με την ανασφάλεια.Ffs,love is the most natural thing,it's been happening for ages,αυτοσχεδιάζεις και αν την πατήσεις,την πάτησες.Αμάν δηλαδή,δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κάποιοι ίσως χρειάζονται ενθάρρυνση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Αυτό δε λέγεται "ζητάω ενθάρρυνση",αυτό λέγεται "ζητάω ολόκληρο walkthrough".Λες και είναι το Elder Scrolls ξέρω 'γω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos95

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεια σας, με λένε Νίκο, πάω 1η Λυκείου και δεν είχα ποτέ μου σχέση για αυτό και δεν γνωρίζω πολλά πράματα σε αυτό το θέμα που είναι σημαδιακά για να με βοηθήσουν. Μου αρέσει μία από το σχολείο μου στην ηλικία μου, άρχισε να μου αρέσει εδώ και 3 βδομάδες που την βλέπω συνέχειά σε κάθε διάλειμμα απεναντι μου, είτε είναι όρθια είτε σε κάνα παγκάκι και είναι μαζί με Μία φίλη της από την τάξη μου, με αυτήν την φίλη της έχουμε καλές σχέσεις και μιλάμε που και που στην τάξη..., έμενα επειδή μου άρεσε από το γυμνάσιο αυτή η κοπέλα, παρατήρησα ότι αυτές τις 3 βδομάδες κάτι πρέπει να παίζετε, δεν ξέρω ίσως είναι και η ιδέα μου, άλλα πιστεύω πως εκείνη εκδηλώνει ενδιαφέρον για έμενα με το να είναι σε κάθε μα κάθε διάλειμμα κάπου κοντά μου έτσι ώστε να μπορω να τη βλέπω, τι εννοω; Δηλαδή από τότε που ξεκίνησε όλο αυτό δεν έχω σταματήσει να την κοιτάω στα μάτια, και για να σάς δώσω ένα καθημερινό παράδειγμα στο σχολείο, π.χ. σήμερα έκτος του ότι είναι κάπου κοντά μου, καθώς καθόμουν σε ένα παγκάκι με τους φίλους μου, αυτή περνούσε με την φίλη της πολύ κοντά από το παγκάκι 2 φορές... όταν την κοιτώ όμως δεν με κοιτάει, άλλα μία φορά που την κοιτούσα και ήταν με κάποιες άλλες απο την τάξη μου με κοιτούσε και εκείνη για λίγο και μέτα γύρισε και γέλασαν οι φίλες της, μέτα από ένα άλλο διάλειμμα όταν έβγαινα στην τάξη γύρισα τυχαία για και την έβλεπα να με κοιτάει για λίγο. Το πρόβλημά όμως το δικό μου είναι πως είμαι ντροπαλος και δεν ξέρω πως να την πλησιάσω, τι να της πω, για να την γνωρίσω και να συνεχιστεί το πράμα... Δεν θέλω να πάω σαν ξέμπαρκος να να νιώσει άβολα ή εάν δεν με γουστάρει να νευριάσει και να γίνω ρεζίλι. Σάς παρακαλώ βοηθήστε με σχετικά με αυτό το θέμα πλιζ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
Δοκιμασες να πας να της μιλησεις???? Αν ειναι δοκιμασε με μια απλη δικαιολογια(πχ μαι απορια στο διαβασμα). Παντως αν ξερεις την φιλη της μπορεις να το εκμεταλευτης στο επακρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Γεια σας, με λένε Νίκο, πάω 1η Λυκείου και δεν είχα ποτέ μου σχέση για αυτό και δεν γνωρίζω πολλά πράματα σε αυτό το θέμα που είναι σημαδιακά για να με βοηθήσουν. Μου αρέσει μία από το σχολείο μου στην ηλικία μου, άρχισε να μου αρέσει εδώ και 3 βδομάδες που την βλέπω συνέχειά σε κάθε διάλειμμα απεναντι μου, είτε είναι όρθια είτε σε κάνα παγκάκι και είναι μαζί με Μία φίλη της από την τάξη μου, με αυτήν την φίλη της έχουμε καλές σχέσεις και μιλάμε που και που στην τάξη..., έμενα επειδή μου άρεσε από το γυμνάσιο αυτή η κοπέλα, παρατήρησα ότι αυτές τις 3 βδομάδες κάτι πρέπει να παίζετε, δεν ξέρω ίσως είναι και η ιδέα μου, άλλα πιστεύω πως εκείνη εκδηλώνει ενδιαφέρον για έμενα με το να είναι σε κάθε μα κάθε διάλειμμα κάπου κοντά μου έτσι ώστε να μπορω να τη βλέπω, τι εννοω; Δηλαδή από τότε που ξεκίνησε όλο αυτό δεν έχω σταματήσει να την κοιτάω στα μάτια, και για να σάς δώσω ένα καθημερινό παράδειγμα στο σχολείο, π.χ. σήμερα έκτος του ότι είναι κάπου κοντά μου, καθώς καθόμουν σε ένα παγκάκι με τους φίλους μου, αυτή περνούσε με την φίλη της πολύ κοντά από το παγκάκι 2 φορές... όταν την κοιτώ όμως δεν με κοιτάει, άλλα μία φορά που την κοιτούσα και ήταν με κάποιες άλλες απο την τάξη μου με κοιτούσε και εκείνη για λίγο και μέτα γύρισε και γέλασαν οι φίλες της, μέτα από ένα άλλο διάλειμμα όταν έβγαινα στην τάξη γύρισα τυχαία για και την έβλεπα να με κοιτάει για λίγο. Το πρόβλημά όμως το δικό μου είναι πως είμαι ντροπαλος και δεν ξέρω πως να την πλησιάσω, τι να της πω, για να την γνωρίσω και να συνεχιστεί το πράμα... Δεν θέλω να πάω σαν ξέμπαρκος να να νιώσει άβολα ή εάν δεν με γουστάρει να νευριάσει και να γίνω ρεζίλι. Σάς παρακαλώ βοηθήστε με σχετικά με αυτό το θέμα πλιζ!!!

Περίμενε να πάτε εκδρομή,κι έχε μαζί σου τράπουλα.Αν δεν ξέρεις(ούτε κι εγώ αλλά who cares.είμαι πιασμένος ήδη),μάθε,και μάζεψε ένα γκρουπάκι με αυτή μέσα.Στην επόμενη εκδρομή αν είναι καλοκαίρι παίξτε μπουγέλο.Αν όλα πάνε καλά στη μεθεπόμενη θα τη βγάλετε πίσω από τους θάμνους.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Βασικά monsieur,μάλλον ιδέα σου είναι.Αλλά καλή κουβέντα από εμένα δεν επρόκειτο να άκουγες,γιατί μου έβγαλες τα μάτια με τα greeklish.

PS:Το σεξ πίσω από θάμνους λέει?Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ βουκολικό:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
Βασικά monsieur,μάλλον ιδέα σου είναι.Αλλά καλή κουβέντα από εμένα δεν επρόκειτο να άκουγες,γιατί μου έβγαλες τα μάτια με τα greeklish.

PS:Το σεξ πίσω από θάμνους λέει?Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ βουκολικό:hmm:

χαχα δεν μπορώ άλλο
μλκ κλαιω
δεν παίζεσαι :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,050 μηνύματα.
Παντως αν ξερεις την φιλη της μπορεις να το εκμεταλευτεις στο επακρο!
Και τη φίλη της?
Αν όλα πάνε καλά στη μεθεπόμενη θα τη βγάλετε πίσω από τους θάμνους.
Μαζί με τα μυρμήγκια και τα άλλα έντομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
κάνε αναπάντητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
PS:Το σεξ πίσω από θάμνους λέει?Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ βουκολικό:hmm:
Τι να σου πω ρε φίλε,πρόσεχε πάντως γιατί οι γονείς μου είχανε χάσει ένα ρολόι μέσα στα δέντρα:hmm:


Ον τόπικ : καμιά γυναίκα δε λέει όχι στο ενδιαφέρον.(Ίσως πει σε εσένα,άλλο θέμα)Αλλά δεν έχεις τίποτα να χάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
:Pκαι αυτο! απλα λεω οτι η φιλη της μπορει να βοηθησει στο να γινει η ΠΡΩΤΗ γνωριμια οπως επισης και στην παροχη πληροφοριων!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top