Κακός βαθμός στη Γυμναστική

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Να σας διηγηθώ και ένα δικό μου περιστατικό. Γενικά , όχι να ψωνιστώ, είμαι μαθητής του 19 10/13 εως και 12/13. Πάντα όμως το 1 , τα 2 , τα 3 /13 θα φεύγουν από την γυμναστική. Πάω σε ιδιωτικό σχολείο και κάθε μήνα κάνουμε στίβο, άλμα εις μήκος, ποδόσφαιρο, βόλλευ, μπάσκετ. Το θέμα είναι πως γενικότερα δεν έχω και καμια τεράαααααααστια κλίση στα αθλήματα και το επίπεδο μου είναι πολύ μέτριο. Όμως καταβάλλω την μέγιστη προσπάθεια να βελτιωθώ. Τέλος πάντων γενικότερα σε κάθε μάθημα γυμναστικής γενικά αγχώνομαι επειδή είναι κάποιοι βλάκες που με κοροιδεύουν (και όχι εμένα μόνο) για την επίδοση μου στα αθλήματα αυτά. Ο καθηγητής της γυμναστικής στον κόσμο του, επειδή αυτοί που με κοροιδεύουν είναι συμπάθειές τους και οικογενειακοί φίλοι οι γονείς τους. Πιστεύω ότι σαν βαθμός μου αξίζει κάτι καλύτερο αφού προσπαθώ κατά 100%. Είμαι ο μόνος στο μάθημα που δεν κάνει λιγότερους γύρους , που δεν βρίζει τους άλλους όταν κάνουν λάθη, που δεν προσπαθώ να κάνω λαμογιές για να απαλλαχτώ από κάποιες δοκιμασίες (π.χ. στο τρέξιμο 1000 μέτρων να πω ότι με πονάει το πόδι μου), κλπ . Και όταν σασ λέω ο μόνος , το εννοώ. Και ταυτόχρονα είμαι ο μόνος που παίρνει 18αρια. Βοηθήστε με, επειδή αλήθεια, η γυμναστική έχει γίνει το χειρότερό μου μάθημα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panabarbes

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Μα φίλε μου το σχολείο δεν έχει σαν στόχο να βγάζεις 19 και 20.
Το σχολείο έχει σκοπό (όσο τον πετυχαίνει) να μορφωθείς σαν άτομο και να αποκτήσεις αξίες και σωστούς τρόπους συμπεριφοράς,για να γίνεις μέλος της κοινωνίας.
Επιπλέον,είσαι μαθητής του 19 και 10,12/13.Μισείς το μάθημα επειδή σου στερεί 1-2 μόρια;
Άλλοι στην θέση σου θα έκαναν 1 μήνα πάρτυ για τους βαθμούς που βγάζεις (η γνωστή βαθμοθηρία).
Να μείνεις όπως είσαι στην γυμναστική και να μην κάνεις τίποτα.
Είναι ανούσιο να παραπονιέσαι για κάτι τέτοιο.. :)
Μην σε απασχολούν το 1 και τα 2 μόρια..ήδη έχεις αγγίξει την τελειότητα των βαθμών..
Αλλά επαναλαμβάνω ότι δεν θα πρέπει να ξεφεύγουμε από τον αρχικό στόχο,δηλαδή την εκπαίδευση,και να κυνηγάμε τα 5 μόρια που μας τρώει ένα μάθημα..δεν έχει νόημα!!

Φιλικά,Παναγιώτης :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καλλιρροη52529

Νεοφερμένος

Η hro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
συμφωνω με τον παναγιωτη. δεν εχει νοημα να σε απασχολουν τοσα λιγα μορια. εξαλλου εσυ τουλαχιστον κανεις γυμναστικη. εμεις στο σχολειο μας δεν κανουμε τιποτα. μονο τρεξιμο γυρους. αν υπηρχαν οι υποδομες να γινει κατι παραπανω θα ενδιαφερονταν πολυ περισσοτερο τα παιδια. και σχετικα με το θεμα σου, προσωπικα πιστευω οτι θα επρεπε να εισαι ευχαριστημενος που συμμετεχεις στα αγωνισματα. δεν το κανεις για τον βαθμο. αλοιμονο. για σενα το κανεις, για να εισαι υγιης. απολαυσε λοιπον την γυμναστικη σου και μην σε απασχολει κατι παραπανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Μα με την γενικότερη έννοια, δεν είναι ότι νοιάζομαι για τό 16... Το θέμα είναι ότι δεν παίρνω όσα δίνω... Δεν στοχεύω στο 19 ή στο 20, απλώς προσπαθώ πάντα για το καλύτερο. Αυτό ισχύει για όλα τα μαθήματα. Δεν είμαι από αυτούς που κάθε μέρα θα διαβάζουν 24 ώρες το 24ωρο. Και φίλους έχω, και έξω βγαίνω και περνάω καλά. Γενικότερα δεν θα με έλεγα "φυτό" και "βαθμοθηρικό" απλώς είναι άδικο όταν η μισή τάξη κάθεται και ξύνεται σε κάθε μάθημα να παίρνει 20αρια και η άλλη μισή που δουλεύει να παίρνει 15αρια και 16αρια. Πραγματικά , χεστ**α για την Γυμναστική μιας και μαζεύω τόσο καλό βαθμό και μένω σε αυτό. Δεν με ενοχλούν τόσο πολύ τα δέκατα τρίτα, όπως και σε κάθε μάθημα, αλλά με πειράζει να προσπαθείς και να μην έχεις την ανάλογη ανταπόδωση. Και επίσης με ενοχλεί που η Γυμναστική έχει γίνει ώρα βρισίματος των παιδιών, αν κάνουν κάποιο λάθος σε κάποια ομάδα, και δεν έιναι επωφελές αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Καταλαβαίνω ποιος είναι ο λόγος που στενοχωριέσαι... Δεν σε πειράζει ο βαθμός (και καλά κάνεις) αλλά η στάση του καθηγητή. Είχαμε και εμείς έναν τέτοιο στη μουσική που εικοσάρια έβαζε μόνο σε αυτούς που συμμετείχαν στην χορωδία. Πραγματικά δεν καταλαβαίνω αυτή τη στάση. Σε τέτοια μαθήματα πρέπει να παίζει ρόλο η προσπάθεια και μόνο δεν είναι καλλιτεχνικοί/σωματικοί αγώνες. Ο καθηγητής πληρώνεται με τα λεφτά των γονιών σου και το καλύτερο που έχεις να κάνει είναι να τους ενημερώσεις... Αν δεν θέλεις να ανακατευτούν οι γονείς μάζεψε μερικά παιδιά που έχουν το ίδιο πρόβλημα με σένα και πηγαίντε στον ίδιο το Γυμναστή για να σας αιτολογήσει το βαθμό που σας έβαλε. Αν πει δικαιολογίες τύπου "χαμηλές επιδόσεις και τέτοια" ενημερώστε το διευθυντή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ωωωω παιδί μου, μη σκας για τον βαθμό της γυμναστικής. Να ήταν Βαθμός στα μαθηματικά, να πω οκ, αλλα γυμναστική;
Σιγά!
Άσε που στο λύκειο θα γλυτώσεις, μιας και δεν μετράει ο βαθμός της γυμναστικής.

Και ναι, ξέρω είναι απαίσιο να μην αναγνωρίζουν τη προσπάθειά σου, αλλά εκεί έχουμε καταντήσει. Όλα πάνε με συμπάθειες και αδυναμίες.
Άλλα μη κολλάς, υπάρχουν και χειρότερα. Στο λύκειο που πάω ο Γυμναστής είναι @#$%^&* (κατάλαβες χΔ )
Όσα κορίτσια έχουν καποια κιλά παραπάνω τα σνομπάρει, τις λέει χοντρές, "κουνήσου πώς τρέχεις έτσι;", "αν δε γυμναστείτε δε θα σας θέλει κανένα αγόρι" "κάντε και κανέναν κοιλιακό" "κοιτάξτε πώς κρέμονται τα λύπη"
Δηλαδή είναι ελεινό αυτό που κάνει. Αν ήμουν στη θέση εκείνων των κοριτσιών πολύ απλά θα έτρωγε βρίσιμο, και χού κερς για αποβολές.

Ναι... ξέφυγα λίγο.
Συμπέρασμα λοιπόν: άμα είναι να πάρεις το 16 σου με την πολύ σου προσπάθεια, άμα είσαι χαλαρά και κάνεις όσα μπορείς τι θα σου βάλει; 14; Ε, δε νομίζω. Το πολύ πολύ να πας με εκείνους που δεν κάνουν και πολλά για να πάρεις 20. (πλάκα κάνω)

Απλά γράψτον. Και αν πραγματικά σε ενοχλεί αυτό, μπορείς να του πεις γιατί παίρνεις 15, ενώ προσπαθείς κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

transient

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο transient αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,858 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dei Gratia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Dei Gratia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά. Να σας διηγηθώ και ένα δικό μου περιστατικό. Γενικά , όχι να ψωνιστώ, είμαι μαθητής του 19 10/13 εως και 12/13. Πάντα όμως το 1 , τα 2 , τα 3 /13 θα φεύγουν από την γυμναστική. Πάω σε ιδιωτικό σχολείο και κάθε μήνα κάνουμε στίβο, άλμα εις μήκος, ποδόσφαιρο, βόλλευ, μπάσκετ. Το θέμα είναι πως γενικότερα δεν έχω και καμια τεράαααααααστια κλίση στα αθλήματα και το επίπεδο μου είναι πολύ μέτριο. Όμως καταβάλλω την μέγιστη προσπάθεια να βελτιωθώ. Τέλος πάντων γενικότερα σε κάθε μάθημα γυμναστικής γενικά αγχώνομαι επειδή είναι κάποιοι βλάκες που με κοροιδεύουν (και όχι εμένα μόνο) για την επίδοση μου στα αθλήματα αυτά. Ο καθηγητής της γυμναστικής στον κόσμο του, επειδή αυτοί που με κοροιδεύουν είναι συμπάθειές τους και οικογενειακοί φίλοι οι γονείς τους. Πιστεύω ότι σαν βαθμός μου αξίζει κάτι καλύτερο αφού προσπαθώ κατά 100%. Είμαι ο μόνος στο μάθημα που δεν κάνει λιγότερους γύρους , που δεν βρίζει τους άλλους όταν κάνουν λάθη, που δεν προσπαθώ να κάνω λαμογιές για να απαλλαχτώ από κάποιες δοκιμασίες (π.χ. στο τρέξιμο 1000 μέτρων να πω ότι με πονάει το πόδι μου), κλπ . Και όταν σασ λέω ο μόνος , το εννοώ. Και ταυτόχρονα είμαι ο μόνος που παίρνει 18αρια. Βοηθήσγτε με, επειδή αλήθεια, η γυμναστική έχει γίνει το χειρότερό μου μάθημα... :(

Μου 'χει τύχει περιπου ιδια περίπτωση, μονο που δεν παω σε ιδιοτικώ.....νομίζω οτι είναι και λίγο θέμα το πόσο σε συμπαθεί ο καθηγητης/καθηγητρια............:hmm:.Νομίζω οτι αμα δείξει παραπανω σημασία κάτι μπορεί να γίνει.........:worry::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εμένα γενικά για τους γυμναστές μου έχουν πει πως οι περισσότεροι είναι κομπλεξικοί επειδή οι γονείς δεν πάνε να ρωτήσουν για την επίδοση του παιδιού τους όπως πάνε στο φιλόλογο,μαθηματικό κτλ.
Γενίκευση βέβαια, αλλά είναι και αυτό ένα σενάριο που παίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Ο γυμναστής που είχα στο δημοτικό μου έκανε τη ζωή κόλαση.Ποτέ δε με αφησε να συμμετεχω σε σχολική ομάδα,οσοι συμμετείχαν επρεπε να υποστούν βρίσιμο και φωνές(αν το δημοτικό καποια χρονικη στιγμη δεν ηταν μπροστα στο σκορ).Παχύσαρκα παιδια τα ελεγε χοντρα χωρις περιστροφες.Ο ιδιος προσπαθούσε (δεν το πε ποτε αλλα φαινόταν) να μοιασει στο Ρουβά.Το 2003 ημουν μελος στην αποστολή της Ροδου που εφερε μεταλλια απο ενα πρωταθλημα στη θεσσαλονικη,και πολλα παιδια ηταν μαθητες του σχολείου.Ο διευθυντης χωρις να του πει κανεις απο μας τιποτα,μας φωναξε στην προσευχη.Με το γυμναστη δεν ειχαν και τις καλύτερες σχεσεις,και την ομαδα του τελευταιου δεν την ειχε βγαλει ποτε.Αυτο ηταν,οχταρια στον ελεγχο μου επειδη δεν καταφερα να τα παω "ικανοποιητικα" στις εξετασεις μπασκετ που μας εκανε,κι εχασα την υποψηφιοτητα για σημαια.Τραγικη ειρωνεία,περσι χτυπά το τηλεφωνο,και ακουω το εξης.Γεια,εισαι ο Γιαννης?Τι κανεις αγορι μου,ειμαι ο ταδε,ημουν γυμναστης σου καποτε,κατεβαινω στις εκλογες,σκεφτομαι πως ισως θα θελατε να με ψηφίσετε."..

Στην πρώτη Γυμνασιου γυμναστική μας εκανε ενας πρώην τερματοφύλακας του Ολυμπιακού.Στο τέλος του μαθηματος μου λεει "έλα να σου πω λιγο.Σε είδα που έπαιζες πριν,τι λες το απογευμα να ερθεις με τους γονεις σου στο τάδε γήπεδο που έχω μια ομάδα..."Ηταν πολύ σημαντικό για μένα το οτι για πρώτη φορα ενας γυμναστης με υπολογιζε,η αληθεια ειναι πως ειχα αποκτησει ψυχολογικό.

Τριτη Λυκειου μπορω να πω πως είχα τον καλύτερο.Ο κυριος Σταύρου.(υποδείγματα γυμναστών ειναι σπανια και πρεπει να ονομαζονται.)Ανθρωπος με γνώσεις,ευγένεια,με τρόπους όταν μιλα,ο οποίος εχει καθίσει στον παγκο ροδιτικων ομάδων,μαλιστα και στου Διαγορα,πριν παει ο τελευταιος στο πρωταθλημα της Β εθνικής.Σε εναν αγώνα,ο Διαγορας σημειωσε τερμα με τον αντιπαλο τερματοφυλακα τραυματισμενο,κι ο ιδιος εδωσε εντολη στην ομαδα του να δεχθει τερμα.Το σκορ εληξε 1-1 κι ο ιδιος βραβεύτηκε.(Δε μας το είπε ο ιδιος)

Γενικά,κι εντός σχολείου,αλλα κι εκτος,εχω συνεργαστει με γυμναστές καλούς,και με γυμναστές κάλους.Οι κάλοι ειναι συνήθως αυτοί που ξεκίνησαν συνθως ως αθλητές,και στη συνεχεια είτε τραυματιστηκαν,είτε μεγάλωσαν,κι εγκατέλειψαν.(Τα σχολεια εχουν αρκετους τετοιους)Κλισε σιγουρα,αλλα ειναι αναλογα τον άνθρωπο η σχεση μεταξυ μαθητη και εκπαιδευτικου/γυμναστη.Οπου ανθρωπος ομως,συνυπολογιζω και το μαθητη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
ειναι σπαστικο να χαλαει ο γενικος απο την γυμναστικη, σιγουρα. Κι εγω στην α' και β' λυκειου ειχα εναν γυμναστη που μας σκοτωνε στις ασκησεις καθε φορα (δεν μιλαω για τεντωματα κ βλακειες, μιλαω για ασκησεις εκγυμνασης με παιδια να πεφτουν κατω επειδη δεν αντεχαν) κ ενω καναμε μαθημα, μου ελεγε πολλες φορες μπραβο και με σηκωνε να δειχνω ακησεις στα αλλα παιδια και στα τετραμηνα ημουν η μοναδικη που ειχα 19..ολοι οι αλλοι 20αρια.Βγαλε ακρη !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σταθης Μπαλτας

Νεοφερμένος

Ο Σταθης Μπαλτας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
το εχω ζησει στην ομαδα μπασκετ που παω.τουλαχιστον εσυ δεν εισαι εξαρτημενος απο κανεναν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MARIAELENI1993

Νεοφερμένος

Η MARIAELENI1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Έχω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με τον γυμναστή μου. Σκεφτομαι φέτος να πάρω απαλλαγή από τη γυμναστική? Έχει πάρει κανείς? Πόσο εύκολο είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
οι γυμναστες γενικα ειναι μ@@@@@@@@@@!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τουλαχιστον οσους ειχα πετυχει εγω.ειδικα με αυτον στο λυκειο πλακωνομασταν καθε φορα!μπορει να ημουνα η απουσιολογος (χωρις ομως να εχω τους δικους σ βαθμους και με ενα 18 μια χαρα ημουνα) μου εβαζε 9 και 10 και να φανταστεις οτι δεν μετρουσε καν στον μεσο ορο.στο γυμναστιο βεβαια μετραει αλλα και που μετραει δεν εγινε και τπτ.απο την στιγμη που δεν αναγνωριζει την προσπαθεια σου αδιαφορησε και εσυ.κανενα οτι θεωρεις σωστο και μην στενοχωριεσαι τζαμπα!!:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Είναι πολύ λογικό να σε ενοχλεί κάτι τέτοιο.

Πέρα από το ότι είναι χαζομάρα να σκας για το βαθμό,γιατί δεν δοκιμάζεις να πιάσεις τον γυμναστή και να του πεις αυτά που πιστεύεις?
Μπορεί να μην το'χει πάρει καν χαμπάρι,οι γυμναστές συνηθως είναι στην κοσμάρα τους (είναι κ ο πατέρας μου και το ξέρω αυτό από πρώτο χέρι:P)

απο την στιγμη που δεν αναγνωριζει την προσπαθεια σου αδιαφορησε και εσυ.
Δε νομίζω ότι αυτό είναι λύση.
Εξάλλου με το να προσπαθεί και να γυμνάζεται,μόνο καλό κάνει στον εαυτό του.Ανεξάρτητα από το βαθμό που παίρνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
μα αυτο ακριβως του ειπα κ εγω.να κανει την προσπαθεια του,να γυμναζεται αλλα να αδιαφορει για την συμπεριφορα τ καθηγητη και για τον κακο βαθμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
μα αυτο ακριβως του ειπα κ εγω.να κανει την προσπαθεια του,να γυμναζεται αλλα να αδιαφορει για την συμπεριφορα τ καθηγητη και για τον κακο βαθμο


Αα,οκ,σε αυτή την περίπτωση συμφωνώ:)
Αλλιώς το εξέλαβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top