Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Giannis4ever οι ερωτήσεις σου αγγίζουν τα όρια του trolling... νομίζω μας κανεις πλακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Giannis4ever οι ερωτήσεις σου αγγίζουν τα όρια του trolling... νομίζω μας κανεις πλακα

Σοβαρά μιλάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Έχεις σπυράκια και έχεις κόμπλεξ με τον εαυτό σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Έχεις σπυράκια και έχεις κόμπλεξ με τον εαυτό σου;

Έχω σπυράκια. Κόμπλεξ με τον εαυτό μου δεν εχω, αλλά δεν νομίζω ότι είμαι τρομερά όμορφος. Δεν λέω ότι είμαι άσχημος, αλλά δεν είμαι και κούκλαρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Έχω σπυράκια. Κόμπλεξ με τον εαυτό μου δεν εχω, αλλά δεν νομίζω ότι είμαι τρομερά όμορφος. Δεν λέω ότι είμαι άσχημος, αλλά δεν είμαι και κούκλαρος.

Δεν χρειάζεται να είσαι κούκλαρος. Να έχεις αυτοεκτίμηση και να πιστεύεις στον εαυτό σου. Σε καμία δεν αρέσουν οι μίζεροι.
Οπότε μην κωλώνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να είσαι κούκλαρος. Να έχεις αυτοεκτίμηση και να πιστεύεις στον εαυτό σου. Σε καμία δεν αρέσουν οι μίζεροι.
Οπότε μην κωλώνεις.


Όλα αυτά βέβαια :)
συν λεφτά
πολλά, πολλά λεφτά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Όλα αυτά βέβαια
συν λεφτά
πολλά, πολλά λεφτά

Τι λες καλε?? Δεν είμαστε όλες έτσι!

Βασικά Γιάννη??Περίμενε να βρεις την κοπέλα να μας πεις την περίπτωση σου και να σε βοιηθήσουμε! Όλα αυτά υποθετικά είναι! Γιατί δεν κάνεις κάτι τώρα το καλολαιράκι? Στην παραλία πχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
με τα ποδια προφανως....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirtoulis7

Νεοφερμένος

Ο spirtoulis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
μήπως ο πατέρας σου ήταν ζαχαροπλάστης? :P

αυτοεκτίμηση,αυτοσχεδιασμός,κανά αστειάκια και όλα έρχονται μετά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
με τα πόδια.

Αυτό με τα πόδια το έχω δει σε τρεις και δεν το εχω πιασει...

GIANNIS4EVER γκομενα ειναι οχι φυσικη δεν μπορεις να εισαι προετοιμασμενος για τα παντα
Βρες πρωτα και ολα τα αλλα θα τα μαθεις στη πορεια

Οσο για ατακες μου ερχονται μονο γελοιες ατακες πχ. Εισαι για μια βολτα με την Πορσε; (Μανθος)
Ή ήμουν με αλλες 2 πριν, αλλα αντεχω να παω με αλλες 3 φερε και τις φιλες σου αν ειναι.

Τεσπα.
Εγω τι κανω. Μιλαμε για ασχετη ετσι;
Την κοιταω μεχρι να με κοιταξει. Αν με κοιταξει ξανα μετα απο λιγο και αν μιλησει και στις φιλες της συνωμωτικα περιμενω λιγο και παω να της μιλησω.


ΤΙΡ. Αφου δεν τα εχεις και με καμια μεχρι τωρα
Φτιαχτα με 1-2 κοριτσακια ξερεις οχι απο τις θεες του σχολειου, αλλα μετριες που οι κομπλεξικοι φιλοι σου θεωρουν μπαζα για κανα μηνα, αντε δυο, οχι παραπανω (εκτος αν σ΄αρεσει πολυ, οποτε μην την χασεις).

Δειχνεις ετσι οτι δεν εισαι ρηχος και οτι μπορεις να κανεις σοβαρες σχεσεις. Μετα μπορεις πιο ανετα να "χτυπησεις" κοριτσια υψηλοτερα στην κλιμακα "θεα του σχολειου"

Καλη τυχη.

PS. Φιλια μεταξυ 2 φυλων υπαρχει μεχρι να φασωθειτε. ( Ο χρονος μεχρι να γινει αυτο παιζει)
PS2. Λαουρα εσυ εισαι στη φωτο που εχεις;
PS3. Ισως κατι απο αυτα που ειπα να ακουστηκε "ασχημο" Σορρυ συμβουλες δινουμε, δεν προσπαθουμε να κανουμε εντυπωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Ενταξει Mr.agiotimothee ....
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
Ενταξει Mr.agiotimothee ....
:confused:

διαφωνεις σε μπολικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Μα οι τρόποι για να πλησιάσεις μια κοπέλα είναι τόσοι πολλοί, και διαφέρουν οι τρόποι προσέγγισης, πρέπει να τους προσαρμόζεις στην κάθε κοπέλα....

P.S. Βρε Γιάννη τα σπυράκια τι σχέση έχουν? Κανείς δεν είναι τέλειος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kate-Bender

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η KaTe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 228 μηνύματα.
Ηταν η πρωτη συμβουλη ....το πρωτο βημα..αμα δεν την πλησιασεις με τα ποδια πως θα το καταφερεις?θα ειναι λιγο ακυρο να την πλησιασεις με αυτοκινητο,ποδηλατο,μηχανακι,ή αναπυρικο καροτσακι...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
ΤΙΡ. Αφου δεν τα εχεις και με καμια μεχρι τωρα
Φτιαχτα με 1-2 κοριτσακια ξερεις οχι απο τις θεες του σχολειου, αλλα μετριες που οι κομπλεξικοι φιλοι σου θεωρουν μπαζα για κανα μηνα, αντε δυο, οχι παραπανω (εκτος αν σ΄αρεσει πολυ, οποτε μην την χασεις).

Δειχνεις ετσι οτι δεν εισαι ρηχος και οτι μπορεις να κανεις σοβαρες σχεσεις. Μετα μπορεις πιο ανετα να "χτυπησεις" κοριτσια υψηλοτερα στην κλιμακα "θεα του σχολειου"
WTF. :confused:

Συγγνώμη δηλαδή κάποιος δείχνει ότι δεν είναι ρηχός άμα τα φτιάξει με ένα από τα "μπάζα" του σχολείου?

Και από πότε βάζουμε τους ανθρώπους σε "κλίμακες"?

Από τι πράγμα κρίνεται η "κατάταξη" τους σε μια ανώτερη ή κατώτερη κλίμακα?

Για πες μας λίγο για να καταλάβουμε κι εμείς οι άσχετοι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
WTF. :confused:

Συγγνώμη δηλαδή κάποιος δείχνει ότι δεν είναι ρηχός άμα τα φτιάξει με ένα από τα "μπάζα" του σχολείου?

Και από πότε βάζουμε τους ανθρώπους σε "κλίμακες"?

Από τι πράγμα κρίνεται η "κατάταξη" τους σε μια ανώτερη ή κατώτερη κλίμακα?

Για πες μας λίγο για να καταλάβουμε κι εμείς οι άσχετοι.....

Αυτά είναι αγορίστικα πραγματάκια :P
Έλα που δεν έχετε και σεις τέτοια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Αυτά είναι αγορίστικα πραγματάκια :P
Έλα που δεν έχετε και σεις τέτοια :P
Το να βάζετε τους ανθρώπους σε κλίμακες ε?
Το να θεωρείτε ότι στον κόσμο υπάρχουν άτομα 1ης και 2ης κατηγορίας..

Μάλιστα,μάλιστα.
Και εις ανώτερα σας εύχομαι.

Πιό ουσιαστικό θα ήταν βέβαια αν απαντούσες στις ερωτήσεις μου,αλλά ok.
Και κάτι ακόμη. Επέτρεψε μου να πώ πως όχι δεν είναι "αγορίστικα" πραγματάκια.
Δεν σκέφτονται όλοι πώς οι "θεές" του σχολείου είναι υψηλότερης κατηγορίας από τα "μπάζα".
Υψηλότερης κατηγορίας ως προς τι άλλωστε? Ως προς το πνεύμα,τον εσωτερικό κόσμο ή την αντίληψη?
Μήπως το "υψηλότερης κατηγορίας" έχει να κάνει με το πόσο "υψηλά" φτάνει το μίνι μιας κοπέλας?
Λέω εγώ τώρα.
Σταματήστε να κατηγοριοποιείτε τους ανθρώπους επιτέλους.
Δεν υπάρχουν ανώτερες και κατώτερες κατηγορίες ανθρώπων. Δεν υπάρχουν καν κατηγορίες για την ακρίβεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Το να βάζετε τους ανθρώπους σε κλίμακες ε?
Το να θεωρείτε ότι στον κόσμο υπάρχουν άτομα 1ης και 2ης κατηγορίας..

Μάλιστα,μάλιστα.
Και εις ανώτερα σας εύχομαι.

Πιό ουσιαστικό θα ήταν βέβαια αν απαντούσες στις ερωτήσεις μου,αλλά ok.
Και κάτι ακόμη. Επέτρεψε μου να πώ πως όχι δεν είναι "αγορίστικα" πραγματάκια.
Δεν σκέφτονται όλοι πώς οι "θεές" του σχολείου είναι υψηλότερης κατηγορίας από τα "μπάζα".
Υψηλότερης κατηγορίας ως προς τι άλλωστε? Ως προς το πνεύμα,τον εσωτερικό κόσμο ή την αντίληψη?
Μήπως το "υψηλότερης κατηγορίας" έχει να κάνει με το πόσο "υψηλά" φτάνει το μίνι μιας κοπέλας?
Λέω εγώ τώρα.
Σταματήστε να κατηγοριοποιείτε τους ανθρώπους επιτέλους.
Δεν υπάρχουν ανώτερες και κατώτερες κατηγορίες ανθρώπων. Δεν υπάρχουν καν κατηγορίες για την ακρίβεια.

Χαλάρωσε. Όλα αυτά γίνονται στο πλαίσιο του χαβαλέ. Μη βγάζεις όλο σου το κόμπλεξ εδώ πέρα. Αν σε παράτησε κάποιος για κάποια άλλη δε φταίω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Χαλάρωσε. Όλα αυτά γίνονται στο πλαίσιο του χαβαλέ. Μη βγάζεις όλο σου το κόμπλεξ εδώ πέρα. Αν σε παράτησε κάποιος για κάποια άλλη δε φταίω εγώ.
Ναι μάλιστα συγγνώμη που διέκοψα τον χαβαλέ που έκανες και έκανα πιο "βαριά" τη συζήτηση.

Όσο για το κόμπλεξ,δεν με ξέρεις κι από χθες και πίστεψε με δεν χρειάζομαι προσωπικό ψυχολόγο για να μου πεί τι θα κάνω.
Κανείς δεν με παράτησε,απλά δεν μου αρέσει η κατηγοριοποίηση.

Τις απόψεις μου εξέφρασα απλά.

Σόρρυ για το Off και από τα υπόλοιπα μέλη που χάλασα την ευχάριστη ατμόσφαιρα της συζήτησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Χούφτωστη.Θα το μετανιώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top