Με συγχωρείτε…λάθος…?!

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
***


Δεν θέλω να λέω μεγάλες κουβέντες...,
αλλά επειδή είμαι πολύ κτητική... με τον άνθρωπο
που είμαι μαζί του και τον αγαπώ,
δεν θα το άντεχα... :/:
Σε καμμία περίπτωση δηλαδή,
δεν θα μπορούσα να το περάσω στο "ντούκου..." :/:

Το ποιο πιθανόν λοιπόν, θα ήταν να σηκωθώ και να φύγω... :(

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πελοπίδας

Νεοφερμένος

Ο Πελοπίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Μου χει συμβεί να με αποκαλέσει γυναίκα με άλλο όνομα από το δικό μου σε πολύ προσωπική στιγμή. Είμαι σίγουρος ότι αισθάνθηκε το ίδιο άσχημα όσο κι εγώ μόλις το κατάλαβε.

Ευτυχώς η αυθόρμητη αντίδραση μου ήταν να γελάσω και να της απευθυνθώ επίσης μ' ένα όνομα που δεν ήταν το δικό της. Γέλασε κι εκείνη.

Με την πίεση όλη να έχει φύγει από πάνω της, η εξήγηση ήρθε αβίαστα: πρόσωπο από το πρόσφατο παρελθόν της. Ναι, αλλά τώρα ήταν μαζί μου.

Και συνέχισε να είναι μαζί μου, ευτυχώς. Οι σχέσεις χρειάζονται χώρο και ανάσες.

Τα λέμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Εμενα μου εχει συμβει μια φορα να μου στειλει ο δικος μου μηνυμα (ενω ημουν ηδη σε μια χαλια ψυχολογικη κατασταση) και να με αποκαλει "Ελενη"μου! Και το εξης -θα κατεβω το απογευματακι Λαρισα και θα βρεθουμε οπωσδηποτε γιατι μου εχεις λειψει!! - ..Περιττο να πω πως ενιωσα εκεινη τη στιγμη.. Περιμενα να μου στειλει να μου πει για το λαθος του αλλα μαλλον φοβηθηκε για την αντιδραση μου..Του στελνω μετα απο 2 ωρες και μου λεει οτι η Ελενη ειναι η κολλητη του απο τα παιδικα τους χρονια!! Αλλα κατα ποσο κολλητη του ηταν, ακομα αμφιβαλλω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμενα μου εχει συμβει μια φορα να μου στειλει ο δικος μου μηνυμα (ενω ημουν ηδη σε μια χαλια ψυχολογικη κατασταση) και να με αποκαλει "Ελενη"μου! Και το εξης -θα κατεβω το απογευματακι Λαρισα και θα βρεθουμε οπωσδηποτε γιατι μου εχεις λειψει!! - ..Περιττο να πω πως ενιωσα εκεινη τη στιγμη.. Περιμενα να μου στειλει να μου πει για το λαθος του αλλα μαλλον φοβηθηκε για την αντιδραση μου..Του στελνω μετα απο 2 ωρες και μου λεει οτι η Ελενη ειναι η κολλητη του απο τα παιδικα τους χρονια!! Αλλα κατα ποσο κολλητη του ηταν, ακομα αμφιβαλλω..
Όντως κολλητή του πρέπει να ήταν, την κοπέλα σου δεν τη λες και συχνά με το όνομα της ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θα σταματο΄΄υσα επιτόπου και θα τον έπερνε και θα τον σήκωνε, θα του κατέβαζα ότι μου ερχόταν, θεωρώ πώς όταν κάνεις σέξ είσαι ένα με ον άλλο δεν σκέυτεσε διάφορα, δεν είναι υποχρεωτικό να είναι γκόμενα άλλα μόνο που είπε άλλο όνομα την ώρα που ήταν μαζί μου φτάνει:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μια λεξη και μονο......


καραμπινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ρε παιδιά εσείς δεν το έχετε κάνει ποτέ??
εμένα μου έτυχε και το έκανα εγώ, τον είπα με το όνομα ενός ατόμου που απο το πρωί μέχρι το βράδυ λέω το όνομα του.(στο τελείωμα βασικά τον είπα συγκεκριμένα)
Και τώρα μου έχει συμβεί πρόσφατα τον είπα με το όνομα 1 ντιλιβερα, αφού κάθε μέρα πόσες ώρες μαζί του συναναστρέφομαι, λογικό είναι να κολλάει η γλώσσα το όνομα.
Πάντως ανάλογα αν έλεγε το ονομα της πρωην θα με πείραζε αν έλεγε το ονομα της φίλης του η μιας κοπέλας που κάθε μέρα μιλανε οπως ετυχε σε εμενα δεν θα με πειραζε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Ίσως γελούσα λίγο. Αλλά δεν θα με ενοχλούσε. Δεν έχω τέτοιου είδους ανασφάλειες εκτός αν υπάρχει πολύ σημαντικός λόγος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Λοβοτομη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
μια λεξη και μονο......


καραμπινα
Και είπα…"τι μου λείπει ..τι μου λείπει από τον ερωτικό εξοπλισμό που θέλω να μαζέψω στη κρεβατοκάμαρα"…:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
άουτς........αυτο είναι βαρύ.

μ άρεσε όμως η απάντηση του Πελοπίδα. μάλλον αυτή είναι η σωστή αντιμετώπιση.....μάλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πρώτα θα νευριάσω απίστευτα και μετά απο τσακωμό θα στεναχωρηθώ ακόμη περισσότερο...
Ελπίζω βέβαια να μη μου συμβεί ποτέ.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Γι' αυτό εγώ δεν ρωτάω ποτέ ονόματα......:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

scar.lett

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η scar.lett αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Γι' αυτό εγώ δεν ρωτάω ποτέ ονόματα......:D :D :D


ριζοσπαστική λύση:D :D :D

μπορείς να τις λες όλες "μωρό μου"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Ας υποθέσουμε ότι βρίσκεστε σε άκρως προσωπικές στιγμές με το έτερον ήμισυ και εκεί που δε θα μπορούσε να πάει καλύτερα το πράγμα, ξαφνικά λέει…:
« Κατερίνα σε θέλω πολύ..»

Εννοείται ότι η ερώτηση απευθύνεται και στους άντρες .

Μμμμ...φαντάζομαι να 'μαι με μια γυναίκα και πάνω στο τζερτζελέ να μου πει "Κατερίνα σε θέλω!" :blink: :blink: :blink: Τριπλό εγκεφαλικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RENEGADE

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Μου είχε τύχει μια φορά μια πρώην.Μου λέει ''αχ Σπύρο' ενώ φιλιόμασταν.Σπύρο λένε τον δίδυμο αδερφό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μου είχε τύχει μια φορά μια πρώην.Μου λέει ''αχ Σπύρο' ενώ φιλιόμασταν.Σπύρο λένε τον δίδυμο αδερφό μου.
Ouch!!! Και μετα τι έγινε; Τι έκανες; Τι εξήγηση σου έδωσε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Μου είχε τύχει μια φορά μια πρώην.Μου λέει ''αχ Σπύρο' ενώ φιλιόμασταν.Σπύρο λένε τον δίδυμο αδερφό μου.
ηττα σοκ λεμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Πρίν χρόνια, μου είχε τηλεφωνήσει μέσα στη νύχτα ο φίλος μου και άρχισε να μου γκρινιάζει ,( δεν θυμάμαι για ποιό λόγο) κι εγώ μέσα στον ύπνο μου του λέω: " Έλα μωρέ Λάμπρο μου τώρα...τι σου'ρθε βραδιάτικα ??? "

Τί έγινε?
Ήρθε στο σπίτι μου κι άρχισε να χτυπάει τα κουδούνια, ( ήμουν μόνη), για να πειστεί !!!
Αποτέλεσμα ???
Με παντρεύτηκε......και...δεν τον λένε Λάμπρο, ( αυτός ήταν ο πρώην...):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
"Κατερίνα σε θέλω πολύ"
"Κι εγώ Κώστα μου"






αλλά δε τον λένε Κώστα.

LOOOOL

πόσα χρόνια παντρεμένοι ; :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top