Χρόνια Πολλά σε όλους!

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στο ρεμάλι μας τον Γιώργο :D :D
Και απ' ό,τι βλέπω στο μσν, και στην Κλέφτρα :P
Επίσης να χαίρομαι 3 φίλους μου, τον θείο μου, τον άντρα της ξαδέρφης μου κλπ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Χρονια πολλα ρε Γιωργο!
Οτι επιθυμεις!
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Χρονια πολλα Γιωργο!!:clapup:

Και σε ολους τους υπολοιπους που γιορταζουν σημερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα…

Γιωργο... τι κερνας σημερα ?:)
Καλή μου roumana!! :bigarmhug


Ένα ωραίο γαλακτομπούρεκο!!!!
Γιωργαρε, χρονια σου πολλα αγορι μου, επισης χρονια πολλα στον Πατερα μου, στον Γιο μου, στον Κουμπαρο μου και στον ανιψιο μου.
Θενξ Χάντερ!!! :clapup:

θελουμε κερασμα γιωργακηηηηηηηηηη..... :clapup:
αντε βρε χρονια σου πολλα και του χρονου να σαι γερος...
Σενκ γιου Βικάκι!! Έλα να πάλεις κι εσύ γλυκάκι! :D

Γιωργάκη χρόνια πολλά και καλά! Ό,τι ποθείς! :) :kissing:



Να τους χαίρεσαι όλους!
Καγιράκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!! Σενκ γιου πολύ-πολύ! :bigarmhug

χρονια πολλά Σε όλους να χερεσε την ονομαστικη σας οι Γιώργηδες:clapup:
Θεεεενξ Μάνιααααααα!!! :clapup:
Γιωργάρα Χρόνια Πολλά!!!
και φυσικά σε όλους τους Γιώργηδες
Φχαριστώωωωω!!! Μεγιά η dsl και το blog! :clapup:
Χρόνια πολλά σε όλους τους Γιώργους του στεκιού μας, μα πάνω απ' όλα, στο Γιώργο τον ένα και μοναδικό και ανεπανάλυπτο... (για σήμερα η διαφήμιση είναι δωρεάν!)
Isi!!! :kissing:
HAPPY NAMEDAY TO YOUUU!!!!

Χρόνια καλά και πολλά σε όλους!!! Ειδικά στον ΔΙΚΟ μας Γιώργο!!

Ζορζ... να σε χαιρόμαστε βρε!
Ότι ποθείς
:bigarmhug :hug:

Χρόνια πολλά Γιώργαρε και καλά με υγεία και ευτυχία!!!:clapup:
Χρόνια πολλά και σε όλους τους Γιώργους και τις Γεωργίες!
e^π θενξ από μένα! :P

Τζωρτζέτο σου φεξε, όλο ευχές θ' ακούς σήμερα από τα έξαλλα κοννέ σου!:clapup:
Thx man! :clapup:

Γιωργάκηηη Πολυχρονος βρε, να σε χαιρομαστε :clapup:
Χαλιτώωωωωωωωωωωω!!!! :clapup:
Γιωργαρε οτι καλυτερο my man σου ευχομαι!!!!;)
Φχαριστώ πολύ Μάριε!! :clapup:

Armani πού εισαι ρε????
Χρόνια πολλά πολύχρονος αγορίνα μου και οτι επιθυμεις;)
Μπανίνοοοοοοοοοοοοο!!! Σενκ γιου κι εσένα. :kissing:
Χρόνια πολλά στο ρεμάλι μας τον Γιώργο :D

Χρονια πολλα ρε Γιωργο!
Οτι επιθυμεις!
Φχαριστώ Μπίλυ! :clapup:

Χρονια πολλα Γιωργο!!:clapup:

Και σε ολους τους υπολοιπους που γιορταζουν σημερα!!
Χακούναααααααααααα!!!!! Σενκ γιου! :clapup:




Κι ένα χρόνια πολλά κι από μένα σ' όσους Γιώργηδες/Γεωργίες έχετε. Κι ένα ειδικά αφιερωμένο στην αγαπημένη μου kleftra :kissing:
(ΚουΕ, το'χει πει δημόσια πώς τη λένε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χρόνια πολλά ζώζη μου/κλεφτρόνι μου:D

ευτυχισμένα να είστε πάντοτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια πολλα Γιωργο! Και σε ολους τους Γιωργους και Γιωργιες που πιθανων τρυγιρνανε εδω μεσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χρονιά πολλά στο κλεφτρόνι και στο Γιωργάκι μας!
Ό,τι επιθυμείτε παιζάκια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κι ένα ειδικά αφιερωμένο στην αγαπημένη μου kleftra :kissing:
(ΚουΕ, το'χει πει δημόσια πώς τη λένε :P)

α νι? :redface:

αν και την πήρα και τηλ :P

ιιιιιιιιιιιιιι κλεφτρόνιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μ
να σε χαιρόμαστε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Γιώργο!!! :-* Ότι επιθυμείς!!! :)

Χρόνια πολλά σε όλους τους Γιώργηδες και στις Γεωργίες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Γιώργο... Εύχομαι να βρεθεί στο πλευρό σου μια κοπέλα και για σένα:P. Χρόνια πολλά και σε όσους/όσες γιορτάζουν σήμερα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anta

Νεοφερμένος

Η Anta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
(Μακα)-χ-ρόνια πολλά σε όποιους γιορτάζουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Όποιος Γιώργος/Γεωργία κι αν είσαι...Χρόνια σου πολλά :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στον Γιώργο και την Κλέφτρα!:P Ότι επιθυμείτε! Αν και φοβάμαι πως ο Γιώργος αφού είχε γενέθλια πριν λίγες μέρες δεν θα πάρει πάλι δώρα.:tongue:

Χρόνια Πολλά και στην μισή Ελλάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και στην Κλέφτρα μας! :) Και σε όποιον άλλο/η γιορτάζει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Πολλες πολλες ευχες και στην κλεφτρα την οποια ξεχασα ο γάιδαρος να την αναφερω πριν...:/:
Να χαιρεσαι την εορτησ ου κλεφτρονι.Ποχλυχρονη και οτι καλυτεροτερο σου ευχομαι!;)
Πολλα φιλιά!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και καλά, Κλεφτρόνι!!!!

Ποιος άλλος;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πετράν..... :)




Σου εύχομαι ο,τι ποθείς.... και καλή επιτυχία στις εξετάσεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πετράν..... :)




Σου εύχομαι ο,τι ποθείς.... και καλή επιτυχία στις εξετάσεις ;)
+1 :clapup::clapup::clapup:



Καλός ακαδημαϊκός πολίτης!! :clapup::clapup:

Ό,τι ποθήσεις να το έχεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σε όσους και όσες γιορτάζουν σήμερα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Χρόνια σας πολλά! :)
Οι Ειρηνούλες μόνο δε γιορτάζουν; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top