Τεχνολογία - Εργασία τεχνολογίας Β' Γυμνασίου.

<<<giwrgaras>>>

Νεοφερμένος

Ο <<<giwrgaras>>> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:D:D:DΒιομηχανία *** skate
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mariloulou

Νεοφερμένος

Η mariloulou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
οκ αυτο το εχω κανει το θεμα ειναι οτι ο καθηγητησ θελει πανω απο 2 σελιδεσ HHHHHHHHHHHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLLLLPPPPPPPPPPP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavl0s

Νεοφερμένος

Ο Pavl0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
τι πληροφοριες θες ακριβως?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariloulou

Νεοφερμένος

Η mariloulou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
για τον γενικο διευθυντη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john8

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Μονεμβασία (Λακωνία). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
εγώ έχω για αύριο να βρώ πληροφορίες για θερμοηλεκτρικό εργοστάσιο. ψάχνω αλλά δε βρ'ισκω. οποιοσ μπορεί ας βοηθησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κ.Μ.

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω αν μου λεγατε για ηλεκτρικα ειδη θα με βοηθουσατε παρα πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
τι εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κ.Μ.

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εννοω οτι θελω οτι ζηταει η κοπελα μονο που το θελω σε βιομηχανια ηλεκρικων ειδων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavl0s

Νεοφερμένος

Ο Pavl0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Tremendous (τρομερο) ...

Τ.Ι.Ε.

Tremendous Industry Electricity

εκτος και αν θες καιτι στα ελληνικα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κ.Μ.

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ευχαριστω παρα πολυ το ονομα που μου βρηκες ειναι ωραιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanos FTW

Νεοφερμένος

Ο thanos FTW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
μηπως μπορει να μου δωσει κανενας απο το που θα βρω πληροφοριες για τον διευθυντη παραγωγης...?σας παρακαλω παραδινω αυριο:no1:!!!!!!!!!!!!!!!

αν μπορειτε να γραψετε ιδιαιτερα για γαλακτοβιομηχανιες....:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

derve25

Νεοφερμένος

Ο derve25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Τι ειναι πρωτες υλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadRomancelalala

Νεοφερμένος

Η BadRomancelalala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά? ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑ!!! είμαι διευθυντής ασφάλειας και δεν εχω βρει πληροφοριες...μπορει να με βοηθησει κανεις?:'( αυριο πρεπει να δωσω στον καθηγητη μου πληροφοριες...σας παρακαλω...μια γρηγορη απαντηση :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m1k3y

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Εφύρα (Ηλεία). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
πρεπει να φτιαξω ενα εργοστασιο γαλακτος που θα βρω πληροφοριες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kakami12

Νεοφερμένος

Ο kakami12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παρακαλω πολυ θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει;ειμαι μαθητης β γυμνασιου και πρεπει να παρουσιασω εργασια σχετικα με τον διευθυντη παραγωγης διυλυστηριου.ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra S.

Νεοφερμένος

Η Dimitra S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει που μπορώ να βρώ πληροφορίες για βιομηχανίες ρούχων ; Τις θέλω για την εργασία μου στην Τεχνολογία .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m1k3y

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Εφύρα (Ηλεία). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
:DΛοιπον παιδια να μια εργασια για το γαλα που βρηκα στο διαδικτυο: https://3gym-n-ionias.att.sch.gr/sjob/gala.htm (μην την αντιγραψετε απλα παρτε μια ιδεα:no1:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
πρεπει να φτιαξω ενα εργοστασιο γαλακτος που θα βρω πληροφοριες;

ΧΑΧΑ και ο αδερφος μου αυτα κανει κ μας εχει τρελανει εδω στο σπιτι...!
εχουν εργοστασιο γαλακτος κ αυτος ειναι γενικος διευθυντης (..ασχολιαστο...:))...

αμα θελετε τιποτα πειτε μου να τον ρωτησω!!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατια_β'γυμνασιο

Νεοφερμένος

Η Κατια_β'γυμνασιο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καθήκοντα - αρμοδιότητες :

  • Εξασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του εσωτερικού περιβάλλοντος, του συνεχούς-έγκαιρου προγραμματισμού και της αποτελεσματικής διοικητικής και παραγωγικής διαδικασίας της Εταιρείας.
  • Εποπτεία των Διευθύνσεων και συνεργασία για την εκπλήρωση των υποχρεώσεών τους.
  • Διαχείριση εισερχόμενης αλληλογραφίας - υπογραφή εξερχόμενων εγγράφων.
  • Δικαίωμα υπογραφής για οικονομικές συναλλαγές.
  • Προετοιμασία και εισήγηση στο Συμβούλιο Διεύθυνσης θεμάτων ανάληψης, ανάθεσης και προγραμματισμού Δράσεων.
  • Προγραμματισμός της διερεύνησης Δράσεων με τη συνεργασία των Διευθύνσεων.
  • Προετοιμασία συμβάσεων Φορέων σε συνεργασία με τις Διευθύνσεις.
  • Συνολική εποπτεία και συντονισμός πορείας υλοποίησης φυσικού και οικονομικού αντικειμένου συμβάσεων Φορέων και Συνεργατών.
  • Συμμετοχή στην Παρουσίαση των Δράσεων, συνέδρια, ημερίδες.
  • Ενημέρωση του Συμβουλίου Διεύθυνσης για την πορεία υλοποίησης του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου των Δράσεων.
  • Συνεχής ενημέρωση Φορέων για την πορεία υλοποίησης των Δράσεων.
  • Σχεδιασμός - υλοποίηση και παρακολούθηση του ετήσιου Business Plan της Εταιρείας και συμμετοχή στην προετοιμασία των πενταετών επιχειρησιακών προγραμμάτων.
  • Προετοιμασία του προϋπολογισμού και απολογισμού της Εταιρείας.
  • Εποπτεία Συστήματος Διαχείρισης Ποιότητας (Σ.Δ.Π.).
  • Ενημέρωση του Δ.Σ. για την πορεία υλοποίησης των δράσεων της Εταιρείας.
  • Σχεδιασμός και διαμόρφωση της πολιτικής για την οργάνωση και τον καθορισμό των αμοιβών του προσωπικού της Εταιρείας.
  • βεβαια ειναι γενικα για τον γενικο διευθυντη οχι για γαλακτοβιομηχανια αλλα αυτα εχω
-----------------------------------------
η απαντηση ειναι στο μενελαο 17-11-09
Απάντηση: Εργασία τεχνολογίας Β' γυμνασίου
γεια σας παιδια.ψαχνω για την εργασια τεχνολογιας τι κανει ο γενικος διευθυντης σε μια γαλακτοβιομηχανια
-----------------------------------------
να κανω μια ερωτηση τι ειναι καλυτερο και πιο ωραιο να εισαι διευθ.μαρκετιωνγκ διευθ. δημοσεων σχεσεων ή γενικος διευθ.
εγω ειμουν και τα 3:P;):no1::D:):lol::bye::jumpy::iagree::thanks::xixi:;)
-----------------------------------------
λοιπόν νομίζω πως λέγεται σκέτο χωρίς το εκπαίδευσης αλλά τεσπα... Καταρτίζει πίνακες με ονόματα των μελών της ομάδας και με την θέση κάθε ενός, προετοιμάζει το διάγραμμα οργάνωσης του προσωπικού. Τηρεί απουσιολόγιο. Φροντίζει για τις προσλήψεις του προσωπικού, τηρεί και ενημερώνει κάρτα εργασίας των μελών της ομάδας του. Διατηρεί ατομικού φακέλους του προσωπικού. Καθορίζει τα καθήκοντα όλων των εργαζομένων στην ομάδα. Σχεδιάζει έντυπα και υποδείγματα εγγράφων. Αξιολογεί την απόδοση των μελώμν της ομάδος στην εταιρία και κάνει ανάλογες προτάσεις. Αυτά νομιζω δεν μου ερχονται άλλα...
αλλος διευθυντης ειναι ο διευθυντης εκπαιδευσης και αλλος ο διευθυντης προσωπικου αλλα τεσπα;)
-----------------------------------------
Γειά σας παιδιά.Εμείς σαν εργασία έχουμε ξενοδοχείο και εγώ είμαι γενική διευθύντρια και δεν μπορώ να βρω τίποτα.Έχω ψάξει παντού.Αν μπορούσατε με να βοηθήσετε θα ήμουν ευγνόμων.Τέλος πάντων αν μπορείτε πείτε μου για το γενικό διευθυντή κάτι γιατί είναι περίεργος αυτός που έχουμε.Α, και ακόμα αν ξέρετε για τα ξενοδοχεία γενικά. PLEASE HEEEEEEELLLLLLLLLPPPPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

-----------------------------------------
ΞΕΡΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ??? ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΑ
Καθήκοντα - αρμοδιότητες :

  • Εξασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του εσωτερικού περιβάλλοντος, του συνεχούς-έγκαιρου προγραμματισμού και της αποτελεσματικής διοικητικής και παραγωγικής διαδικασίας της Εταιρείας.
  • Εποπτεία των Διευθύνσεων και συνεργασία για την εκπλήρωση των υποχρεώσεών τους.
  • Διαχείριση εισερχόμενης αλληλογραφίας - υπογραφή εξερχόμενων εγγράφων.
  • Δικαίωμα υπογραφής για οικονομικές συναλλαγές.
  • Προετοιμασία και εισήγηση στο Συμβούλιο Διεύθυνσης θεμάτων ανάληψης, ανάθεσης και προγραμματισμού Δράσεων.
  • Προγραμματισμός της διερεύνησης Δράσεων με τη συνεργασία των Διευθύνσεων.
  • Προετοιμασία συμβάσεων Φορέων σε συνεργασία με τις Διευθύνσεις.
  • Συνολική εποπτεία και συντονισμός πορείας υλοποίησης φυσικού και οικονομικού αντικειμένου συμβάσεων Φορέων και Συνεργατών.
  • Συμμετοχή στην Παρουσίαση των Δράσεων, συνέδρια, ημερίδες.
  • Ενημέρωση του Συμβουλίου Διεύθυνσης για την πορεία υλοποίησης του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου των Δράσεων.
  • Συνεχής ενημέρωση Φορέων για την πορεία υλοποίησης των Δράσεων.
  • Σχεδιασμός - υλοποίηση και παρακολούθηση του ετήσιου Business Plan της Εταιρείας και συμμετοχή στην προετοιμασία των πενταετών επιχειρησιακών προγραμμάτων.
  • Προετοιμασία του προϋπολογισμού και απολογισμού της Εταιρείας.
  • Εποπτεία Συστήματος Διαχείρισης Ποιότητας (Σ.Δ.Π.).
  • Ενημέρωση του Δ.Σ. για την πορεία υλοποίησης των δράσεων της Εταιρείας.
[FONT=&quot]Σχεδιασμός και διαμόρφωση της πολιτικής για την οργάνωση και τον καθορισμό των αμοιβών του προσωπικού της Εταιρείας[/FONT]
ΓΕΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

giannis drama

Νεοφερμένος

Ο giannis drama αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω εχω εργασια για τα πηρυνικα εργοστασια τελειο εεεεεε?????????:D:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top