Ηλίθιοι και αστείοι λόγοι χωρισμού που έχετε ακούσει/πει

katerina21

Νεοφερμένος

Η katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 70 μηνύματα.
λογικο ειναι να γελαται :lol:.....τοτε εγω τα ειχα χασει τελιος........ :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina21 :
λογικο ειναι να γελαται  :lol:.....τοτε εγω τα ειχα χασει τελιος........ :thumbsdown:

κι εγώ θα τα έχανα, βασικά θα έχανα πασα ιδέα για την παρτη του. :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Τώρα που το σκέφτομαι δεν έχω πει κάποια χαζή δικαιολογία πάντα την αλήθεια τους έλεγα.

Εμένα δεν είναι βασικά για χωρισμό αλλά είναι μια ατάκα που με πονούσε πολύ Σε αγπάω πάρα παρα πολύ ειμαι ερωτευμένος ακόμα μαζί σου αλλά δεν θέλω να τα φτιάξω πάλι μαζί σου.
και καλά επειδή είμασταν μακριά και τα έφτιαξε μετα με κάποια πιο μακριά απο εμένα άσετα οτι ακόμα χτυπιόταν πως με αγαπάει αντε να βγάλεις ακρη με αυτόν τον άνθρωπο :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
'Εχω πεί πολύ κοινότυπες...Βέβαια η πιο αστεία ήταν πριν ένα χρόνο κοντά...Αυτός να λέει ότι είναι τρελλός και παλαβός...Σε κάποια φάση εκεί που καθόμασταν μου λέει...Πρέπει να χωρίσουμε, φεύγω από το Βόλο...τελειώνεις κι εσύ...Ξέρεις...όλα αυτά με προβληματίζουν....και άντε αυτά να τα δεχτώ για να είμαστε μαζί αλλά η πεθερά μου (βλέπε η μαμά μου) δεν με πολυθέλει και για εμένα είναι βασικό κριτήριο σχέσης γι'αυτό ας χωρίσουμε 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allen&heath

Νεοφερμένος

Ο allen&heath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
"θελω να μεινω λιγο μονη μου".το αλλο με τον Τοτο το ξερεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
ατάκα επικείμενου χωρισμού.....

"...Δεν είναι πως θέλω να χωρίσουμε,....απλά...θέλω να μείνω για λίγο μόνος/η μου....για να σκεφτώ...."

Η αλήθεια πίσω από τις λέξεις:
....παίζει κάτι νέο στη ζωή μου όμως σε κράταω για λίγο στην "καβάτζα" μέχρι να το σιγουρέζω με τον άλλο/η, μη φάμε και τα μούντρα μας....!:whistle:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σωστήηηηη! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Δεν έτυχε σε μένα, αλλά σε έναν τύπο από ένα ξένο φόρουμ. Η γυναίκα του του είπε ότι τον χώρισε γιατί... ο Θεός της είπε να το κάνει!

Ζζζζζζζζζζζζζζζζζντουπ! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nessa NetMonster:
Δεν έτυχε σε μένα, αλλά σε έναν τύπο από ένα ξένο φόρουμ. Η γυναίκα του του είπε ότι τον χώρισε γιατί... ο Θεός της είπε να το κάνει!

Ζζζζζζζζζζζζζζζζζντουπ! :confused:
:wall: :wall: :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---:
...παίζει κάτι νέο στη ζωή μου όμως σε κράταω για λίγο στην "καβάτζα" μέχρι να το σιγουρέψω με τον άλλο/η, μη φάμε και τα μούντρα μας...!

εμ βέβαια, μη μείνουμε χωρίς φίκι φίκι και πάθουμε τπτ :P :mad:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
δεν είναι μόνο το φίκι φίκι...μπορεί να νιώθει ανασφάλεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
να κοιταχτεί στον καθρέφτη χωρίς να ντραπεί μπορεί άραγες :|;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Θα βγω λίγο εκτός θέματος αλλά πιστεύω αξίζει! Λοιπόν, σήμερα ήταν να βγω με μια κοπέλα η οποία ίσως να ψιλοθέλει τον Άρχοντα:clapup: Εγω είχα κάνει την πρόταση χτες βραδυ για σήμερα μεσημέρι-απόγευμα και μου λέει οτι σήμερα θα μου έστελνε μήνυμα για να κανονίζαμε για σίγουρα. Μου έστειλε πριν απο λίγο οτι είναι άκυρο το σημερινό διότι είχε γενέθλια ο μπαμπάς της και τώρα την ειδοποίησε η θεία της οτι θα παει επίσκεψη και γι αυτό δεν έστειλε νωρίτερα και ζήτησε συγνώμμη.

Εμένα με έπιασε ενα σπαστικό γελάκι εκείνη την ώρα και της έστειλα "Οκ, τα λέμε. Γεια!"

Ποιός απ τους δυο μας είναι πιο μ@λ@κας;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Θα βγω λίγο εκτός θέματος αλλά πιστεύω αξίζει! Λοιπόν, σήμερα ήταν να βγω με μια κοπέλα η οποία ίσως να ψιλοθέλει τον Άρχοντα:clapup: Εγω είχα κάνει την πρόταση χτες βραδυ για σήμερα μεσημέρι-απόγευμα και μου λέει οτι σήμερα θα μου έστελνε μήνυμα για να κανονίζαμε για σίγουρα. Μου έστειλε πριν απο λίγο οτι είναι άκυρο το σημερινό διότι είχε γενέθλια ο μπαμπάς της και τώρα την ειδοποίησε η θεία της οτι θα παει επίσκεψη και γι αυτό δεν έστειλε νωρίτερα και ζήτησε συγνώμμη.

Εμένα με έπιασε ενα σπαστικό γελάκι εκείνη την ώρα και της έστειλα "Οκ, τα λέμε. Γεια!"

Ποιός απ τους δυο μας είναι πιο μ@λ@κας;:redface:


εγώ έχω άλλο προβληματισμό αρχοντούλη μου....
τι δουλειά είχες να βγεις με ένα κοριτσάκι που ίσως σε ψιλοθέλει, τη στιγμή που εσύ ΧΟΝΤΡΟΘΕΛΕΙΣ ΛΙΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΨΟΦΑΣ ( :P ) για το .... Μαράκι??? :hmm:
Δεν είναι σωστά πράγματα αυτά.... μην δίνεις ελπίδες σε κάτι που ξέρεις ότι δεν θα τσουλήσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
εγώ έχω άλλο προβληματισμό αρχοντούλη μου....
τι δουλειά είχες να βγεις με ένα κοριτσάκι που ίσως σε ψιλοθέλει, τη στιγμή που εσύ ΧΟΝΤΡΟΘΕΛΕΙΣ ΛΙΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΨΟΦΑΣ ( :P ) για το .... Μαράκι??? :hmm:
Δεν είναι σωστά πράγματα αυτά.... μην δίνεις ελπίδες σε κάτι που ξέρεις ότι δεν θα τσουλήσει :P

Είναι ωραίο μωρό και εξάλλου έπαψα να είμαι της φιλοσοφίας "Κόλλα σε μια, κυνήγα μια, θέλε μια, έχε τα με μια"

Τώρα είμαι της φιλοσοφίας "Κόλλα στις καλύτερες, κυνήγα τις καλύτερες απ τις καλύτερες, θέλε καμία-ή έτσι δείχνε και κάνε να σε θέλουν αυτές- και έχε τα με την καλύτερη"

Τώρα θα μου απαντήσεις στον δικό μου προβληματισμό; Έδωσα πολύ μ@λ@κισμένη απάντηση;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μια χαρά απάντηση έδωσες. Και ένα σκέτο OK να 'στέλνες, ακόμα καλύτερα.

Άλλο μήνυμα σου έστειλε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Είναι ωραίο μωρό και εξάλλου έπαψα να είμαι της φιλοσοφίας "Κόλλα σε μια, κυνήγα μια, θέλε μια, έχε τα με μια"

Τώρα είμαι της φιλοσοφίας "Κόλλα στις καλύτερες, κυνήγα τις καλύτερες απ τις καλύτερες, θέλε καμία-ή έτσι δείχνε και κάνε να σε θέλουν αυτές- και έχε τα με την καλύτερη"

Τώρα θα μου απαντήσεις στον δικό μου προβληματισμό; Έδωσα πολύ μ@λ@κισμένη απάντηση;:worry:
Όλα εύκολα είναι στα λόγια δυστυχώς για αυτό άσε τις φιλοσοφίες κατά μέρος παιδί μου και κοίτα απλα να είσαι ο εαυτός σου..
Όσο για την απάντηση που έδωσες γιατί τα ξεψαχνίζεις όλα έτσι χωρίς λόγο?Μια απλή απάντηση είναι ότι είναι να φανεί και να γίνει θα γίνει..Μην βιάζεσαι.Δεν ξέρω απλά μου φαίνεσαι υπερβολικός φιλικά πάντα στα λέω αυτά έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,962 μηνύματα.
Βασικά με έκραξε ενας φίλος μου που ήταν δίπλα τότε και μου λέει "είσαι γουρούνι που δεν είπες και να χαίρεται τον μπαμπά της" οπότε γυρνάω και του λεω "δεν είσαι σοβαρός" και μου κάνει "βασικά το εννοώ". Εγω ρε παιδιά το είδα ως ηλίθιο μήνυμα και άκαιρο πλέον και απάντησα όπως ένιωσα. Και η doo έχει και δίκιο. Ίσως με ενα ΟΚ να ήμουν ακόμα πιο "οκ". Οχι αυτή δεν έστειλε άλλο μήνυμα μετά. Απο βδομάδα στη σχολή θα κόψω τις αντιδράσεις της και θα δούμε τι θα γίνει.

Νικίτα καλό μου, δεν έχεις κι άδικο. Ώρες ώρες τρώγομαι στις λεπτομέρειες και στις φιλοσοφίες. Όπως και να χει είμαι ο εαυτός μου, με τα καλά μου και τα κακά μου.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μωρέ σχετικά με την απάντηση που έστειλες είναι οκ....
(οκ το Γειά στο τέλος υποδειλώνει λίγο ναζάκια και νευράκια :P αλλά αν το παίξεις κουλ, θα το δει απλά σαν "γειά" χωρίς άλλο υποννοούμενο :P )
Το Μαράκι όμως αν πάρει χαμπάρι τις νέες σου φιλοσοφίες.... μάλλον δε θα έχεις ελπίδα καμιά :P
(εσύ αν το Μαράκι είχε τις δικές σου φιλοσοφίες... θα έκανες μαζί του σχέση?? :P :P )
τες πα.... δικό σου το καρπούζι δικό σου και το μαχαίρι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:
να κοιταχτεί στον καθρέφτη χωρίς να ντραπεί μπορεί άραγες :|;

θα πρέπει να είναι και πολύ ζώον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top