Πι (1998)

garfield

Νεοφερμένος

Ο garfield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Η τελευταία πολύυυ καλή ταινία που είδα, ήταν το "π", δεν θυμάμαι όμως καθόλου τον σκηνοθέτη. Εξαιρετική.
Το μόνο που θυμάμαι ήταν πως την γύρισε με δικά του κονδύλια, ανεξάρτητος φυσικά και με ερασιτέχνες ηθοποιούς απ΄ό,τι κατάλαβα ή πολύ νέους στον χώρο τέλος πάντων.
Για σινεφίλ, ό,τι καλύτερο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από garfield :
Η τελευταία πολύυυ καλή ταινία που είδα, ήταν το "π", δεν θυμάμαι όμως καθόλου τον σκηνοθέτη. Εξαιρετική.
Το μόνο που θυμάμαι ήταν πως την γύρισε με δικά του κονδύλια, ανεξάρτητος φυσικά και με ερασιτέχνες ηθοποιούς απ΄ό,τι κατάλαβα ή πολύ νέους στον χώρο τέλος πάντων.
Για σινεφίλ, ό,τι καλύτερο! :)

Ax το π ηθελά πολυ να το δω! Οχι επειδη ειμαι σινεφίλ αλλα επειδη μου αρέσουν τα μαθηματικα!Μου έχουν πει όμως οτι είναι αρκετα αρρωστημένο σε κάποια σημεία, ισχύει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Κορυφαίο το π για σινεφίλ και ανθρώπους που τους αρέσουν τα μαθηματικά..
Είμαι και από τα 2, therefore i loved it!

Αξίζει τον κόπο.. Δεν είναι αρρωστημένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
darren aronofsky. μετράνε και οι δύο του ταινίες.

σύμφωνα με φήμες γύριζε ταινία πριν δύο - τρία χρόνια στην αυστραλία με τον brad pitt, ο οποίος τους παράτησε κι έφυγε (για το troy...) με αποτέλεσμα να μπει μέσα οικονομικά... από τότε τα ίχνη του χαθηκαν (έχει 2 - 3 ταινίες στα σκαριά νομίζω... είδωμεν).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Comfortably-numb :
αυτός που έκανε το π έκανε και το ρέκβιεμ ..
φσσσσσ , κάτι μου λέει ότι θα μου άρεσει. Έυχομαι κάποια στιγμή να την δω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Κορυφαίο το π για σινεφίλ και ανθρώπους που τους αρέσουν τα μαθηματικά..
Είμαι και από τα 2, therefore i loved it!

Αξίζει τον κόπο.. Δεν είναι αρρωστημένο.

Το είδα πριν λιγο και δεν μου πολυάρεσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Το είδα πριν λιγο και δεν μου πολυάρεσε!
Το είδα πριν λίγο και μου άρεσε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Κορυφαίο το π για σινεφίλ και ανθρώπους που τους αρέσουν τα μαθηματικά..
Είμαι και από τα 2, therefore i loved it!

Αξίζει τον κόπο.. Δεν είναι αρρωστημένο.

To είδα (Επιτέλους) σήμερα, και συμφωνώ 100% με το παραπάνω σχόλιο. Για μένα οι ταινίες του Aronofsky είναι η μία καλύτερη από την άλλη (αν και το requiem για μένα μένει το καλύτερο, ίσως επειδή ήταν το πρώτο που είδα)...

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους.

πάω για wrestler τώρα, ελπίζω να μην με απογοητεύσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top