Thread για νέα μέλη

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η ζωη και η Αngie Ann μ' έφεραν στο στέκι σας! Καλως σας βρήκα :D
Καλώς την πεταλουδίτσα!!!!! :) :) :) :)



Καλή διαμονή να 'χεις!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Welcome to all :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Αν μου ζητούσαν να πω ποιος νομίζω ότι σύστησε το e-steki στο αγαπητό νέο μέλος μας Babylon Lottery θα έλεγα με σιγουριά το Μέγα Χάος... :)

Καλώς όρισες!

κι εγώ το ίδιο:)
αλλά τούτος δω φαίνεται ακόμα πιο χαώδης:hmm:

Καλωσήρθατε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
κι εγώ το ίδιο:)
αλλά τούτος δω φαίνεται ακόμα πιο χαώδης:hmm:

Καλωσήρθατε:D

Εμενα μου φαίνεται πολλά υποσχόμενος! Πιστεύω ότι θα δούμε posts απείρου καλλους (και κάλου στον εγκέφαλο - no offence intended, mate!;)) από δαύτον!

Ακόνισε το πληκτολόγιο σου νέο μέλος, έχουμε μεγάλες προσδοκίες από σένα όπως βλέπεις! Η κοσμογονία σου ήταν πολύ καλή, αναμένουμε και το υπόλοιπο saga! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
εγω ζαλιστηκα ηδη!:eek::/:

Γουελκαμ ενιγουει.......ντιαρ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Ιdril:
Ακόνισε το πληκτολόγιο σου νέο μέλος, έχουμε μεγάλες προσδοκίες από σένα όπως βλέπεις

Όταν δημιουργηθεί το keyboard ακονιστήρι τότε θα ικανοποιηθούν και οι όποιες προσδοκίες σου (reverse logical consumption).


Αρχική Δημοσίευση από Idril:
Εμενα μου φαίνεται πολλά υποσχόμενος!

Δεν υποσχέ(σ)θηκα ποτέ απο τη στιγμή που δε μου ζητήθηκε να ποστάρω στο forum της ανυπαρξίας με thread "θέλετε να υπάρξετε;". Άν η άποψη σου δεν υπολογίζεται από τον Κατασκευαστή, γιατί να λέει κάτι η υπόσχεση στα ανθρώπινα; (έχω λαλήσει; :look: )


Αρχική Δημοσίευση από Idril:
Η κοσμογονία σου ήταν πολύ καλή

Δεν διαθέτει το κατάστημα κοσμογονίες φανταστική μου mother of Earendil the Mariner..:P

Ο καθείς μπορεί να σκαρφιστεί από μία.Είμαστε όλοι κοιμώμενες ιδιοφυϊες...


Αρχική Δημοσίευση από Idril:
αναμένουμε και το υπόλοιπο saga

Eταιρεία SAGA, με 25ετή εμπειρία στην κατασκευή και εμπορία νεροχυτών κουζίνας και ειδών μπάνιου :confused:


Αρχική Δημοσίευση από Idril:
Πιστεύω ότι θα δούμε posts απείρου καλλους (και κάλου στον εγκέφαλο - no offence intended, mate!;)) από δαύτον!

:stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλώς ήρθατε όλοι και όλες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τόντορε, δε με σύστησε κανείς, είπα ψέμματα αλλά ήταν ψέμα και όχι ψαίμα.He will live...
Δεν το έπιασα :worry:
To Χάος δε χρειάζεται να με συστήσει γιατί κανείς δεν αυτοσυστήνεται στον εαυτό του.
Ούτε αυτό, να αρχίσω να ανησυχώ;:confused:
Και μία παρατήρηση: δε λές Μέγα και Χάος γιατί το Χάος υπερβαίνει & υπερκαλύπτει το μέγα..
Χα! Για πες το αυτό σε αυτόν: Great Chaos
Πώς πήγε το φανταριλίκι Τεό ? :P
Βλέπω διάβασες αρκετά θέματα. Μια χαρά ήταν, μου λείπει ήδη, ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αν μου ζητούσαν να πω ποιος νομίζω ότι σύστησε το e-steki στο αγαπητό νέο μέλος μας Babylon Lottery θα έλεγα με σιγουριά το Μέγα Χάος... :)

Καλώς όρισες!

κι εγώ το ίδιο:)
αλλά τούτος δω φαίνεται ακόμα πιο χαώδης:hmm:

Καλωσήρθατε:D

Υπάρχει μια ειδοποιός διαφορά: Αυτά που γράφει το Χάος είναι κατανοητά :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleeping Beauty

Νεοφερμένος

Η Sleeping Beauty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γεια σαςςςςς...:)...'Ηρθααα κι εγώωω..καινούρια στην παρέα...με λένε Ελίζα και εε δεν ξέρω πολλά από forums..ελπίζω να έχω μία σχετική βοήθεια..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Γεια σου σου Sleeping Beauty :) Ελπίζω να σου αρέσει το forum και να γίνεις μόνιμος θαμώνας!

Μόνο θα σε παρακαλούσα, εκ μέρους της Ομάδας Διαχείρισης, να ρίξεις μια ματιά στους κανόνες του forum, μιας και έγραψες με greeklish, κάτι που απαγορεύεται από τους κανόνες. Αν χρειαστείς κάποια βοήθεια σχετικά με αυτό ή οτιδήποτε άλλο, απλά επικοινώνησε με κάποιο μέλος της Ομάδας Διαχείρισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleeping Beauty

Νεοφερμένος

Η Sleeping Beauty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
ναι συγγνωμη δεν το προσεξα..μου βαζετε μεγαλη προκληση να γραφω στον υπολογιστη με ελληνικα αποκλειστικα...:)

Γεια σου σου Sleeping Beauty :) Ελπίζω να σου αρέσει το forum και να γίνεις μόνιμος θαμώνας!

Μόνο θα σε παρακαλούσα, εκ μέρους της Ομάδας Διαχείρισης, να ρίξεις μια ματιά στους κανόνες του forum, μιας και έγραψες με greeklish, κάτι που απαγορεύεται από τους κανόνες. Αν χρειαστείς κάποια βοήθεια σχετικά με αυτό ή οτιδήποτε άλλο, απλά επικοινώνησε με κάποιο μέλος της Ομάδας Διαχείρισης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλωσήρθες Sleeping Beauty στην παρέα μας. :)
Καλή διαμονή να έχεις. :beer:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
ναι συγγνωμη δεν το προσεξα..μου βαζετε μεγαλη προκληση να γραφω στον υπολογιστη με ελληνικα αποκλειστικα...:)
χεχε

κάθε εμπόδιο σε καλό! :P Θα μάθεις να χρησιμοποιείς καλά και το ελληνικό πληκτρολόγιο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleeping Beauty

Νεοφερμένος

Η Sleeping Beauty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλώς ήρθες, Sleeping Beauty! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleeping Beauty

Νεοφερμένος

Η Sleeping Beauty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
καλώς ήλθες ομορφούλα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chazlp1989

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Τι κάνετε;
Υπάρχουν θέματα σε αυτό το forum που να αφορουν αυτοκίνητα;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά! Τι κάνετε;
Υπάρχουν θέματα σε αυτό το forum που να αφορουν αυτοκίνητα;:redface:
καλως ηρθες, πιστευω κατι θα βρεις :) εαν εχεις ομως κατι ενδιαφερον και θες να το μοιραστεις feel free να ανοιξεις θεμα στην αναλογη κατηγορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top