Παιχνίδια της μοίρας

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Διάβαζα στο θέμα της επικαιρότητας για την κοπέλα που περπατούσε αμέριμνη και τραυματίστηκε απο το φορτίο της νταλικάς και σκεφτόμουν πόσες φορές μας έχουν τύχει μικρές ή μεγάλες αναποδιές επειδή βρισκόμασταν στο λάθος σημείο την λάθος στιγμή.Πράγματα που χαραχτηρίζουμε σατανικές συμπτώσεις ή κακιά ώρα και μας κάνουν να χτυπιόμαστε απο το πόσο ειρωνικά άτυχοι ήμασταν:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ξεκινάω με το πρώτο πράγμα που μου ήρθε στο μυαλό, πριν περίπου 5 χρόνια είχα ένα "ελαφρύ" τρακάρισμα ως εξής:ψιλόβροχο και σε μια στροφή φεύγει το πίσω αυτοκίνητο κι ευτυχώς ίσα που ακουμπάει το δικό μου,κάνουμε στην άκρη κι ανταλλάσουμε στοιχεία αν και κανένα απο τα δύο αυτοκίνητα δεν έχει πάθει τίποτα κι ενώ τα έχουμε βρει με την άλλη οδηγό και είμαι έτοιμη να μπω στο αμάξι σταματάει ένας τριμαλ@κας πίσω απο το αμάξι μου και σχεδόν πάνω στην στροφή, θελετε επειδή είδε δυο γυναίκες οδηγούς σε τρακάρισμα και ήθελε να χαζέψει, θέλετε επειδή ο δρόμος δεν έχει μεγάλη κυκλοφορία και θεώρησε πως κοκκαλώνει το αμάξι όπου θέλει δεν ξέρω, εν κατακλείδι ερχόταν άλλο αυτοκίνητο πίσω του που αφού πάλεψε με τα φρένα τελικά τον χτύπησε για να πέσουν και οι δυο μαζί στο αμάξι μου ενώ εγώ στεκόμουν λίγα μέτρα πιο κάτω μπροστά στο αμάξι της κοπέλας κι είχα βιαστεί να σκεφτώ "φτηνά την γλυτωσα"(για το πρώτο τρακάρισμα):/:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Φοβερό Κλέφτρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν ακούσατε την ιστορία,την παραθέτω anyway...

Τα Χριστούγεννα έγινε ένα τρακάρισμα στην εθνική,η οδηγός του ΙΧ έχασε τον έλεγχο,το αμάξι έφερε σβούρες,τσακίστηκε στο διαχωριστικό και άρπαξε φωτιά!
Παρολαυτά η γυναίκα κατάφερε και βγήκε σχεδόν αμέσως ζωντανή από το αυτοκίνητο...για να την παρασύρει και να την σκοτώσει άλλο διερχόμενο αμάξι στην εθνική την επόμενη στιγμή!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Φοβερό Κλέφτρα!

Xμ...ναι, βέβαια εγώ τότε δεν είχα αναφωνήσει ουάου αλλά και κείνη την στιγμή μου είχε φανεί απίστευτο:worry:
Φυσικά δεν είναι ανάγκη το θέμα να το περιορίσουμε σε ατυχήματα και τρακαρίσματα αν και νομίζω πως είναι και οι πιο χαρακτηριστικές περιπτώσεις ειρωνείας της τύχης.
Επίσης διαβάζοντας κι αυτό που έγραψε ο Αλεξ κι επειδή άπειρες φορές έχω ακούσει για τέτοια παιχνίδια της μοίρας προτείνω να μην το περιορίσουμε μόνο σε προσωπικές εμπειρίες αλλά γενικά σε ό,τι ανάλογο γνωρίζουμε.

Μήπως να άλλαζα και τον τίτλο σε παιχνίδια της μοίρας;:hmm:

Ένα άλλο που είχα ακούσει και με είχε συγκλονίσει ήταν για το γνωστό ατύχημα στον Μαλιακό με το πούλμαν με τους μαθητές.Η νταλίκα το είχε χτυπήσει απο την μέση και πίσω και μια κοπέλα που καθόταν στην γαλαρία είχε ακριβώς πριν το ατύχημα σηκωθεί ψάχνοντας να χαλάσει για να πληρώσει το εισιτήριο, βέβαια στην περίπτωση της η μοίρα την ευνόησε γιατί αν είχε σηκωθεί νωρίτερα ή αργότερα θα είχε την ίδια τύχη με τους διπλανούς τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χθες μου το ειπανε, δεν ξερω αν ισχυει η αν το θυμαται κανεις. Το στορι εν ολιγοις ειναι οτι μεταναστης επιστρεφει οδικως στην Ελλαδα για να δει την οικογενεια του και εχει τροχαιο δυστυχημα με αυτοκινητο το οποιο οδηγει ο γιος του..τον οποιο και σκοτωνει :|.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Στην Τήνο γίνετε ένας αγώνας το2000 μεταξύ Τήνο και Σύρο. Βγαίνει λοιπόν ένας Αλβανός και λέει "Γ*** την Ελλάδα σας" πάνω σε μια φάση.Και ξεκινάει ένας τρελός καβγάς...
Ένας αστυνομικός που ήταν εκεί πέρνει τηλέφωνο τον 20χρονο γιο του να έρθει να πάρει το μικρό του παιδί (8 χρονών). για να μην το χτυπήσουν στον καβγα και στα καπάκια πέρνει να έρθουν και ενισχύσεις.
Αποτέλεσμα ήταν το περιπολικό με την μηχανή που είχε του δυο γιους του Αστυνόμου να χτυπήσουν μετοπική και το 20χρονο παλικάρι να σπάσει τον αυχένα του και να πεθάνει ακαριαία. Ο 8χρονος έζησε με μικροτραυματισμούς γιατί τον πέταξε ο αδερφός του στο πεζοδρόμιο επίτηδες. Άλλο ένα παιχνίδι της μοίρας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν ακούσατε την ιστορία,την παραθέτω anyway...

Τα Χριστούγεννα έγινε ένα τρακάρισμα στην εθνική,η οδηγός του ΙΧ έχασε τον έλεγχο,το αμάξι έφερε σβούρες,τσακίστηκε στο διαχωριστικό και άρπαξε φωτιά!
Παρολαυτά η γυναίκα κατάφερε και βγήκε σχεδόν αμέσως ζωντανή από το αυτοκίνητο...για να την παρασύρει και να την σκοτώσει άλλο διερχόμενο αμάξι στην εθνική την επόμενη στιγμή!!!!

Aυτή την ήθελε λέμε! :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πω πω ρε παιδιά, κατάθλιψη θα με πιάσει με αυτά που λέτε εδώ μέσα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Αντα να πω ένα γελίο...για να γελάσει και λίγο το γίδι μας!

Πήγαινα μια μέρα στο σχολείο και εκείνη την ημέρα είχαμε ακούσει πως θα έχουμε αλλάγη καθηγητή και θα μας έκανε ένας του λυκείο.
Όπως πηγαίναμε λοιπον είχαμε πιάσει κουτσομπολίο για αυτόν τον καθηγητη...Κοινώς τον είχαμε θάψει με μεγάλο φτιάρι!!!
Σχεδόν λίγο πριν φτάσουμε καταλάβαμε πως πίσω μας ήταν ο καθηγητής του Λυκείου και είχε ακούσει όλο το θάψιμο που είχαμε ρίξει...
Σε όλα τα χρόνια που τον είχα από τότε δεν είχα πάνω από 10 (!) και έκανε και θρησευτικά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να 'σαι καλά!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Βασικά εμένα όσο και να με ανατριχιάζουν και λυπούν μου κινούν το ενδιαφέρον τέτοιες ιστορίες.
Μου είχε κάνει πολύ εντύπωση η ιστορία(μπορεί να την είχα διαβάσει κι εδώ μέσα) της Βιολέτας Τζέσοπ, τόσο που θυμάμαι ακόμα και το όνομα της, η οποία εργαζόταν στην εταιρεία που είχε τον Τιτανικό και τον Βρετανικό αλλά κι ένα άλλο πλοίο Όλυμπος ή κάτι τέτοιο.Και στα τρία υπήρξε μέλος του πληρώματος και τα τρία βυθίστηκαν και σώθηκε και τις 3 φορές.
Δεν ξέρω αν ήταν τελικά πολύ τυχερή ή πολύ γρουσούζα αλλά η παράδοξη ιστορία της έμεινε γνωστή ως η "αβύθιστη".Νομίζω πως όλο το στόρυ είναι φοβερά σατανική σύμπτωση ενώ θα γινόταν σατανικότερη αν ας πούμε δεν είχε πεθάνει απο γεράματα αλλά είχε πνιγεί στραβοκαταπίνοντας(τι γράφω:redface:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν ξέρω άν μπορώ να πιστέυω σε αυτά ίσως γιατί είμαι ατσούμπαλη σαν άνθρωπός και πάντα είμαι σε ακατάληλη στιγμή σε λάθος μέρη, ο αδερφός μου ήταν 500 μέτρα μαζί με εμένα και την αδερφή μου επίσκεψη, ήθελε να πάρει το μπουφάν απο το σπίτι μας, του λέγαμε να βάλει κάτι που είχε ο άνθρωπός εκεί δεν ήθελε είχε κολήσει να το πάρει απο το σπίτι, ζήτησα να πάω μαζί του, πρέπει να πώ ότι ο δρόμος των 500 μέτρων δεν περνάει ποτέ ψυχή, πάει να στρίψει και περνάει ένα αμάξι με κληστή στροφή και μας κλείνει, έπεσε πάνω στο στήριγμα του καθρέφτη της πάπιας και έκανε 6 ράματα στο κεφάλι. αυτό δεν ξέρω άν είναι σύμπτωση αλλα συμβένει και πιστέυω ότι όλα γίνοντε απλά στη ώρα τους, είναι η μοίρα που γράφει και δέν ξεγράφει:)

όσο για μένα είπαμε η αστάθεια σε όλο της το μεγαλείο, καλά πάθενώ ότι παθένω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Βασικά εμένα όσο και να με ανατριχιάζουν και λυπούν μου κινούν το ενδιαφέρον τέτοιες ιστορίες.
Μου είχε κάνει πολύ εντύπωση η ιστορία(μπορεί να την είχα διαβάσει κι εδώ μέσα) της Βιολέτας Τζέσοπ, τόσο που θυμάμαι ακόμα και το όνομα της, η οποία εργαζόταν στην εταιρεία που είχε τον Τιτανικό και τον Βρετανικό αλλά κι ένα άλλο πλοίο Όλυμπος ή κάτι τέτοιο.Και στα τρία υπήρξε μέλος του πληρώματος και τα τρία βυθίστηκαν και σώθηκε και τις 3 φορές.
Δεν ξέρω αν ήταν τελικά πολύ τυχερή ή πολύ γρουσούζα αλλά η παράδοξη ιστορία της έμεινε γνωστή ως η "αβύθιστη".Νομίζω πως όλο το στόρυ είναι φοβερά σατανική σύμπτωση ενώ θα γινόταν σατανικότερη αν ας πούμε δεν είχε πεθάνει απο γεράματα αλλά είχε πνιγεί στραβοκαταπίνοντας(τι γράφω:redface:).

wow! τα έχει ζήσει και τα 3 ναυάγια ή απλά εργαζόταν σε αυτά κάποτε και όταν έφυγε βυθίστηκαν; δηλαδή για το Βρετανικό και το άλλο, γιατί στον Τιτανικό ήταν στο παρθενικό ταξίδι το ναυάγιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Σημείωση από kajira
Έγινε συγχώνευση του θέματος
"Σύμπτωση..
."
με το παρόν θέμα
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Λοιπόν είχα σκοπό με τον άντρα μου να πάμε διακοπές σε κάποια απο τα νησιά όπως Πουκέτ, Ντουμπάι, Μπαλί, Σειχέλες, κανονίζουμε με πρακτορία για να ξεκινήσει η διαδικασία για αγορά εισητηρίων τελικά είπαμε Πουκέτ και την πρώτη μέρα που ρωτήσαμε πέφτει ένα αεροπλάνο, το ίδιο με αυτό που κάνει την μετάφορά απο Μπαλί πουκέτ και ξέρεις ότι αυτό είναι που θα σε πήγαινε Πουκέτ...

Μετά απο 3-4 μέρες ακούμε ότι αν είναι δυνατόν στο Πουκέτ πέφτει βόμβα και σκοτώνοντε 12 τουρίστες:hmm: μετά πάλι απο 3-4 μέρες εκεί που βλέπαμε τηλεόραση είχε μία ταινία με τρακάρισμα αεροπλάνου, ο άντρας μου άρχησε να γελάει, μου λέει"βλέπεις αυτό το αεροπλάνο; είναι ο ίδιος τύπος και έταιρεία που είναι για πουκέτ, με ένα τέτοιο είναι να πάμε....


Ερώτηση: κατα πόσο θα το βλέπατε σαν σύμπτωση; θα πηγένατε τελικά σε αυτό τον προορισμό, δεν μηλάω για όποια σύμπτωση μηλάω για την συγκεκρημένη, εσείς θα κάνατε τελικά το ταξίδι; θα αφήνατε ένα τροπικό μέρος επιδή στην διαδηκασία που κάνατε συγχρώνος έτοιχε να γίνουν 2 συμβάντα και να τύχει να παίζει η συγκεκριμένη ταινία;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Σημείωση από kajira
Έγινε συγχώνευση του θέματος
"Σύμπτωση..
."
με το παρόν θέμα
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Mπα, δεν πιστεύω στις συμπτώσεις και ειδικά αυτό που λες δεν θα με απέτρεπε.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Σημείωση από kajira
Έγινε συγχώνευση του θέματος
"Σύμπτωση..
."
με το παρόν θέμα
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Mπα, δεν πιστεύω στις συμπτώσεις και ειδικά αυτό που λες δεν θα με απέτρεπε.. :)

Προσωπικά φοβαμε πολλύ, σαν να κάτι με τραβάει να μην πάω, σαν κάτι να με κάνει να φοβάμε, κιάν είναι σημάδια; κιάν τελικά μπορεί να γίνει;:hmm:
Δεν σου έρχετε σαν απορεία; σάν κάτι να σε τραβάει; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Σημείωση από kajira
Έγινε συγχώνευση του θέματος
"Σύμπτωση..
."
με το παρόν θέμα
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

εκ πρώτης, έτσι όπως το ακούω, ναι θα με επηρέαζε...
αλλά από την άλλη, ξέρεις πόσες τέτοιες συμπτώσεις συμβαίνουν κάθε μέρα?
γτ να αφήσετε ένα τέτοιο ταξιδάκι να πάει χαμένο?
Εγώ θα πήγαινα, εκεί θέλω να καταλήξω.
Τώρα αν αυτό ηταν το τυχερό μου...:/::/::/:
κλαπςςςςς....τι να κάνουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Σημείωση από kajira
Έγινε συγχώνευση του θέματος
"Σύμπτωση..
."
με το παρόν θέμα
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Προσωπικά φοβαμε πολλύ, σαν να κάτι με τραβάει να μην πάω, σαν κάτι να με κάνει να φοβάμε, κιάν είναι σημάδια; κιάν τελικά μπορεί να γίνει;:hmm:
Δεν σου έρχετε σαν απορεία; σάν κάτι να σε τραβάει; :hmm:

Επίσης, συμβουλή : ΜΗΝ ΔΕΙΣ σε αυτή τη φάση που είσαι ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ "ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΣΟΥ" ;););) γτ τότε είναι που δεν θα θες να πας ...
standard :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Σημείωση από kajira
Έγινε συγχώνευση του θέματος
"Σύμπτωση..
."
με το παρόν θέμα
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Επίσης, συμβουλή : ΜΗΝ ΔΕΙΣ σε αυτή τη φάση που είσαι ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ "ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΘΑΝΑΤΟ ΣΟΥ" ;););) γτ τότε είναι που δεν θα θες να πας ...
standard :)

Οχι δεν είναι για αυτό, δεν με επιρεάζουν οι ταινίες καθόλου θα έλεγα, αλλα φοβάμε τα αεροπλάνα:redface: έτυχε και αυτό και με αποτελείωσε, άσε που πάλι σε διακοπές είχε το τσουνάμι και πάλι στα Πουκέτ με Ελληνες τουρίστες:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top