Πώς κάνετε καμάκι;

delirium

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασιλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
O τίτλος τα λέει όλα μόνος του...
Αναφέρομαι και σε γυναίκες και σε άντρες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Καμάκι είναι παρεξηγημένος όρος . Εγω το αποκαλώ προσέγγιση :P

Και είναι ανάλογα πως θα μου βγεί . Βλέπεις πρώτα αν συνοδεύεται κλπ. Μετα βλέπεις ,εαν κοιτάει καθόλου προς τα σένα ή σε χει χεσμένο . Αν κοιτάει και είναι μόνη , της σκας ενα γλυκό χαμόγελο . Και περιμένεις . Αν δεν χαμογελάσει , μαζεύεις τα μπογαλάκια σου και δρόμο . Προφανώς,δεν ενδιαφέρεται . Εαν χαμογελάσει , περιμένεις λίγο (παιζεις λίγο τον αδιάφορο :P ) και μετά ταχα μου περνάς απο κοντά της . Ε, εκεί είτε το πας λαου - λαου ,εαν δεν είσαι σίγουρος ,είτε πας κατευθείαν και ευγενικά της λες ''Γεια σου . Με λένε ... '' και περιμένεις . Εαν σου μιλήσει , bingo ! της πιάνεις συζήτηση και πάντα ευγενικά την κάνεις να αισθανθεί άνετα . Λίγο χιούμορ στην αρχή, θα ηταν ιδανικό . Ε ,μετά είναι στο χέρι (ίσως και αλλού :P ) του καθενός ,πως θα συνεχίσει .

υ.γ. Εννοείται πως όλα αυτά θα γίνουν με τον χρόνο . Μην γίνουν μέσα σε 5 λεπτά ,γιατι θα σε θεωρήσει μεγάλο πέφτουλα . Το σωστο timing , μετράει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Δίνοντας ένα κόκκινο τριαντάφυλλο. Ποτέ δεν πετυχαίνει αλλά μου αρέσει

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν κάνω. Είμαι μια ξενέρωτη και μισή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Δεν κάνω. Είμαι μια ξενέρωτη και μισή :P

Ουτε εγω κανω,αφηνω τους αλλους να σφαζονται στα ποδια μου:P

αυτα μεχρι προτεινως βεβαια:$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Ε, να μωρέ... στην αρχή λέω στον ξάδερφό μου να πει σε έναν φίλο του να πει στην αδερφή του να πει στην κολλητή της να αρχίσει να συχνάζει στα ίδια μέρη που συχνάζει και η κοπέλα για την οποία ενδιαφέρομαι, και να το παίξει κολλητή της, γιατί, κάπως πρέπει να βρω το νούμερό της πρώτα βρε αδερφέ! Ύστερα της στέλνω μηνύματα τύπου "γεια!! ...τ κνς?" και αφού πούμε τα βασικά, ονόματα κτλ, ζητάω το msn της, μιλάμε, ερχόμαστε κοντά ο ένας στον άλλον, μου εμπιστεύεται και της εμπιστεύομαι πράγματα, βάζουμε "σε σχέση" στο facebook, σφάζομαι με το μαλάκα που σχολίασε το σύνδεσμό της, και μετά από κανέναν χρόνο που έχω γίνει πλέον το άλλο της μισό και δε ζω χωρίς αυτήν (το ίδιο κι εκείνη) αποφασίζω να της πω να συναντηθούμε, ε κ κάπως έτσι συναντιόμαστε την πρώτη φορά, μιλάμε για 20' λέγοντας μαλακιούλες, και στο τέλος επειδή είναι βιαστική, με φιλάει... εγώ παθαίνω νευρικό κλονισμό και σπάνε τα γόνατά μου, παίρνω τηλέφωνο ένα φίλο μου να με πάρει με το μηχανάκι, προφάσει ότι έχουμε να κάνουμε μια εργασία για το σχολείο, και φεύγω... Ύστερα η ιστορία συνεχίζεται, αλλά όλα αυτά, μόνο όταν θέλω να κάνω σοβαρή σχέση........
Όταν πάλι θέλω κάτι πιο ελεύθερο, την κάνω add στο facebook, κάνω Like στις φωτογραφίες της, like και comment στους συνδέσμους της, κι ας είναι η μουσική που ακούει για κλάματα, γράφω κ στον τοίχο της που κ που... αλλά όλα αυτά αν δεν είναι σε σχέση! Αν είναι σε σχέση, πρώτα περιμένω να χωρίσει, και μόλις δω την αλλαγή στην οικογενειακή κατάσταση, αφήνω comment και της λέω να μη στενοχωριέται και ότι εύχομαι να της πάνε όλα καλά, για να αναδείξω το συναισθηματισμό μου, και ύστερα ακολουθούν τα υπόλοιπα, από το like, στο comment, στο chat κτλ... Μετά μαθαίνω πού συχνάζει και πάω με τους φίλους μου επίτηδες για να δω αν θα με χαιρετήσει! Αν με χαιρετήσει, της ζητάω αριθμό και συνεχίζουμε! Αν πάλι δεν, ζμπούτσαμ! Εγώ δεν παρακαλάω ποτέ γκόμενες... σ' όποιαν αρέσω! Άκουσε εκεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
πσσσσσσσσσ κοπελια...τεντάς ειναι ο μπαμπας σου ???
δεν πετυχαινει ποτε αλλα μαρεσει :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
πσσσσσσσσσ κοπελια...τεντάς ειναι ο μπαμπας σου ???
δεν πετυχαινει ποτε αλλα μαρεσει :Ρ

το ζαχαροπλάστης ήταν ο μπαμπάς σου, έχω ακούσει και γελάω...:lol: :lol: έλεος..

ότι πιο κάφρικο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
παρελειψα την απαντηση ομως σε πιθανη απαντηση του "θυματος"
"γιατι εχεις ωραια μπαλκονια"

χοαοχοαχοαοχοα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εγώ είμαι άσχετη σε αυτά τα θέματα. Δεν κάνω καμάκι ποτέ και δεν καταλαβαίνω και πολλά από αυτά. :giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
-ο πατερας σου ειναι κλεφτης???
-οχι γιατι ρωτας
-γιατι εκλεψε δυο αστερια απο τον ουρανο και τα εβαλε στα ματια σου!!!!


Δεν το εχω πει ποτέ αλλά μου αρέσει.....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Εγώ είμαι άσχετη σε αυτά τα θέματα. Δεν κάνω καμάκι ποτέ και δεν καταλαβαίνω και πολλά από αυτά. :giveup:
πως σε νιώθω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
οι αθώες περιστερές...:D :D (αστειάκι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μην το γελάς. Νιώθω χαζή ώρες ώρες που δεν καταλαβαίνω όταν κάποιος το πάει αλλού το πράγμα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Μην το γελάς. Νιώθω χαζή ώρες ώρες που δεν καταλαβαίνω όταν κάποιος το πάει αλλού το πράγμα. :redface:

θα στην πέσω με ήρεμο τρόπο και πολιτισμένο (αστειάκι) :D :D :D :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Βασικά αυτό με το τριαντάφυλλο που είπα είναι γενική αρχή. Αλλά αν ξέρω καλύτερα τα γούστα της κοπέλας μπορεί να της έδινα άλλο εκτός από τριαντάφυλλο.
Π.χ. αν ήθελα να κάνω καμάκι στην Misskit θα της έδινα αυτή τη γατούλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
είσαι για μια νύχτα μάγκα μου που δεν θα την ξεχάσει ποτέ κανείς??? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
είσαι για μια νύχτα μάγκα μου που δεν θα την ξεχάσει ποτέ κανείς??? :P

πού μένεις; :D :D :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι παιδιά οκ, μη το χοντρένετε. Το τόπικ δεν λέει "Ατάκες για καμάκι" λέει πώς κάνετε καμάκι -.-''
Αν συνεχίσει έτσι να το πάμε chat and fun με άλλο τίτλο -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Ναι παιδιά οκ, μη το χοντρένετε. Το τόπικ δεν λέει "Ατάκες για καμάκι" λέει πώς κάνετε καμάκι -.-''
Αν συνεχίσει να το πάμε chat and fun με άλλο τίτλο -.-'


εγώ δεν κάνω πλάκα :P



χα
χαχα
χαχαχα :PP


οκ ντάξει συνήθως κάνω παιχνίδι με τα μάτια (με το σούπερ εκφραστικό βλέμμα μου :P)
και αν ο άλλος ενδιαφέρεται κάτι θα κάνει
συνήθως δε λέω πολλά... καλύτερη η γλώσσα του σώματος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top