Τεχνολογία - Εργασία τεχνολογίας Β' Γυμνασίου.

(:!Stacy!:)

Νεοφερμένος

Η (:!Stacy!:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ,
με σώζεις...:D
---------------------------------------------
Λιγη βοηθεια για ερευνα αγορας???ειμαι διευθυντρια μαρκετινγκ
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

μελιτα 56

Νεοφερμένος

Η μελιτα 56 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
σ ευχαριστω παρα πολυ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasosg4

Νεοφερμένος

Ο tasosg4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μπορειτε να μου βρειτε πληροφοριες γενικοτερα για τα γηπεδα ποδοσφαίρου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

diavasma!!!

Νεοφερμένος

Ο diavasma!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Καλά ρε Τάσο έλεος δηλαδή ! Στο google δεν μπορείς να ψάξεις <<γήπεδα ποδοσφαίρου πληροφορίες>> ;;;

______________________________________________________________________________________________________

Παιδιά βοήθεια ! Όσοι έχετε αναλάβει το τμήμα δημοσίων σχέσεων γράψτε τι έχετε κάνει και αν μπορείτε , ανεβάστε και κάποιο αρχειάκι να δω πάνω-κάτω τι έχετε κάνει γιατί εμείς .....μόνο μάθημα δεν κάνουμε με τα κ@λόπαιδα της τάξης μας ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

klarita

Νεοφερμένος

Η klarita αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Γεια σας!!!:) Παιδιά, είμαι Δ. Εκπαίδευσης και στον ρόλο μ λέει να βρω σχετικα με τον ΚΛΑΔΟ ΤΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ μήπως ξέρει κάποιος τι μπορώ να γράψωωω?????:hmm:
SOS!SOS!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Στην Τεχνολογία ανήκει η ερώτηση σου σωστά? Δε θυμάμαι άλλο αντίστοιχο μάθημα, γι'αυτό το μετέφερα εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΕΝΕΛΑΟΣ42755

Νεοφερμένος

Ο menelaos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εχουμε για αυριο μια εργασια στην τεχνολογια και πρεπει να βρω πληροφοριες για βιομηχανιες γαλακτος...αλλα δεν βρισκω τιποταα....παιδιαα βοηθειααααααα...ευχαριστω!!!!!
Γειά σου,εγώ πήγα στη βιομηχανία φάγε και βρήκα πληροφορίες ή πάτα βιομηχανία γάλακτος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

diavasma!!!

Νεοφερμένος

Ο diavasma!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ρε παιδιά help !!! Όσοι είστε στο τμήμα δημοσίων σχέσεων , μπορείτε να μου πείτε τι έχετε κάνει ; Ο καθηγητής μας , μάς λέει να τα βρούμε μόνοι μας !!! :( :@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ-

Νεοφερμένος

Η ΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
παιδια βοηθεια πρπει αυριο να παραδωσω τν εργασια για το μαθημα τς τεχνολογιαs και δν εχω κανει τπτ
ειμαι διευθυντης δημοσιων σχεσεων
πλζζ help me :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NaDia0tiNaNai

Νεοφερμένος

Η NaDia0tiNaNai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας!!:)

Φέτος στην τεχνολογία μια ομάδα πρέπει να φτιάξει το δικό της εργοστάσιο.Εμείς αποφασίσαμε να ασχοληθο΄ύμε με την σοκολάτα ΙΟΝ μιας και η σοκολάτα είναι ένα προιον που όλοι μας αγαπάμε (:P).'Εχω πάρει ως θέμα το μάρκετινγκ και δεν έχω καταλάβει τι πρέπει να κάνω..Ξέρω ότι πρέπει να έχω φτιάξει ένα ερωτηματολόγιο (αν έχει κανείς καμιά ιδέα δεκτή:P), και να κάνω διαφημίσεις...Αν ξέρει κανείς τι άλλο πρέπει να φτιάξω ας με βοηθήσει please :redface:
:alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VirGiNia.xD

Νεοφερμένος

Η VirGiNia.xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας! Σχετικά με την εργασία της τεχνολογίας στην Β' Γυμνασίου θα ήθελα να ρωτήσω ο Διευθυντής Δημοσίων Σχέσεων τι ακριβώς πρέπει να κάνει εκτός από το prospectus. Σας παρακαλώ βοηθήστε γιατί η εργασία μας πρέπει να είναι έτοιμη μετά το Πάσχα!!!! (Χρηστός Ανέδτη κιόλας :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zuzuniki

Νεοφερμένος

Η Zuzuniki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
ξερει κανεις μια ιστοσελιδα οπου μπορω να βρω πληροφοριες σχετικα με την κατασκευη των ρουχων στα παλια χρονια και την εξελιξη των ρουχων;παρακαλω οποιος ξερει ας μου πει..ειναι επειγον.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλέξανδροςς

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδροςς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
μπορει καποιος να με βοηθησει να βρω πληροφοριες για τον δ/ντη ερευνας και ανάπτυξης για την τεχνολογια β'γυμνασιου??

παιδια πως μπορω να βρω πληροφοριες για τον δ/ντη ερευναςκαι αναπτυξης για β γυμνασιου τεχνολογια για σοκολατο βιομηχανια!??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
μπορει καποιος να με βοηθησει να βρω πληροφοριες για τον δ/ντη ερευνας και ανάπτυξης για την τεχνολογια β'γυμνασιου??
Οι Διευθυντές έρευνας και ανάπτυξης διευθύνουν, οργανώνουν και συντονίζουν όλες τις
εργασίες έρευνας και ανάπτυξης του οργανισμού.
Ειδικότερα:
• προγραμματίζουν, κατευθύνουν και συντονίζουν τις δραστηριότητες έρευνας και
ανάπτυξης που έχουν ανατεθεί από άλλες εσωτερικές υπηρεσίες του οργανισμού ή από
εξωτερικούς οργανισμούς
• είναι υπεύθυνοι για την ανάπτυξη και βελτίωση των τεχνικών διαδικασιών και
προϊόντων του οργανισμού
• καταρτίζουν το συνοπτικό ετήσιο πρόγραμμα έρευνας και ανάπτυξης καθορίζοντας
τους στόχους και τον αναμενόμενο προϋπολογισμό
• πραγματοποιούν διαχειριστικό έλεγχο και εξασφαλίζουν την αποδοτική χρήση των
οικονομικών πόρων του οργανισμού
• επιλέγουν, συντονίζουν, καθοδηγούν, διευθύνουν και αξιολογούν υφιστάμενους
υπαλλήλους
• εκτελούν συναφείς εργασίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_wwe

Νεοφερμένος

Ο george_wwe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ρε παιδιά λίγο βοήθεια παρουσιάζω την Τρίτη και θέλω βοήθεια στο εξόφυλλο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ελα βρε συ. Στο εξωφυλλο κολλας? Τι θεμα ειναι?
Βαλε καποια εικονα σχετικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_wwe

Νεοφερμένος

Ο george_wwe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Έχουμε μια τα θέλει οπως τα θέλει....εντωμεταξύ 1 δεν έγραψε τίποτα...ειναι 3ήμερη....ασε μάμησέ τα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diminix

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αύριο τη δίνω την εργασία και θα σκίσω.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mapa

Νεοφερμένος

Ο mapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Ο γενικός διευθυντης τι κάνει ακριβώς;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top